App Store Google Play

Подільник Гуфмана і Величка сяде на 5 років?

05.04.2016 10:50
Подільник Гуфмана і Величка сяде на 5 років?

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно голови ліквідаційної комісії комунальних житлово-експлуатаційних підприємств в декількох районах м. Дніпропетровська за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.382 КК України (невиконання судового рішення службовою особою).

Санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу від 750 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Так, рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 2011 року задоволено позов Дніпропетровської міської ради та зобов’язано житлово-комунальні підприємства, головою яких є обвинувачений, передати на баланс іншого комунального підприємства нежитлові приміщення в житлових будинках та окремо розташовані нежитлові будівлі.

Проте встановлено, що вказаний службовець умисно не виконав рішення суду, в результаті чого нерухоме майно (199 об’єктів), що є власністю територіальної громади  м. Дніпропетровська, перейшло у власність третіх осіб, а грошові кошти, що надійшли від його продажу, були спрямовані на погашення кредиторської заборгованості ліквідованих комунальних підприємств.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Нагадаємо, восени Служба безпеки України викрила схему систематичного привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі. Організатором злочинної схеми був депутат Дніпропетровської міської ради, колишній директор одного з комунальних підприємств Геннадій Гуфман.
 
Раніше начальник юридичного департаменту Дніпропетровської міської ради Олександр Величко оприлюднив відеозвернення де зізнавався, як разом з в.о. Дніпропетровського міського голови Максимом Романенком вивів з комунальної власності й розпродав більше 200 приміщень в місті Дніпропетровську.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...