App Store Google Play

У дніпропетровській школі відкриють міні-стадіон на честь легендарного Валерія Лапшина

04.04.2016 11:20
У дніпропетровській школі відкриють міні-стадіон на честь легендарного Валерія Лапшина

У середній школі №58 міста Дніпропетровська планується відкриття спортивного майданчику, який назвуть на честь відомого футболіста і тренера Валерія Лапшина.

Педагогічнмй колектив та учні школи вже давно мріяли про відкриття власного футбольного поля, а ще краще майданчику, на якому можливо було займатись також іншими ігровими видами спорту.

Цього року бажання співпало з програмою міського голови Бориса Філатова про розбудову Дніпра як спортивної столиці України.

"Наш депутат у міській раді – Євгенія Дитятковська. Ми написали листа на ім’я міського голови Бориса Філатова з проханням в рамках міської програми популяризації спорту облаштувати і в нашій школі майданчик для міні-футболу. Вже навіть приходив помічник мера і записав нас до переліку об’єктів. Тепер чекаємо на результат.     

Цей спортивний майданчик ми хочемо зробити на честь чудового футболіста Валерія Лапшина – гравця ФК «Дніпро», який багато років очолював школу «Дніпро-75». Я вважаю, що віддавати належне видатним людям потрібно за життя.  

Хочеться, щоб там було об лаштоване не лише футбольне поле, а й баскетбольний, волейбольний майданчики тощо – словом, максимальна кількість видів спорту задіяна", - прокоментував ситуацію директор школи Вячеслав Фірсов. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...