App Store Google Play

Школярів Дніпропетровська тренуватимуть футболісти «Дніпра»

04.04.2016 14:00
Школярів Дніпропетровська тренуватимуть футболісти «Дніпра»

Дніпро – спортивна столиця: Школярів Дніпропетровська тренуватимуть футболісти «Дніпра». Про такий цікавий та незвичний вид співпраці домовилися в рамках меморандуму між ФК «Дніпро» та міською владою. Документ підписали позаштатний радник міського голови Владислав Тітарев, начальник управління інформаційної політики Анастасія Староскольцева тавиконавчий директор клубу Андрій Русол.

Така співпраця стала частиною стратегії розвитку «Дніпро – спортивна столиця України», яку в місті запровадив міський голова Борис Філатов.
Анастасія Староскольцева підписання меморандуму назвала епохальною подією.

«Ми чудово розуміємо, яке значення для Дніпропетровська має футбол. І ті домовленості, яких вдалося досягти, дійсно мають дуже велике значення», - повідомила вона.

Згідно з текстом документу, футболісти Дніпропетровської збірної стануть фактично тренерами для школярів. Учасники спортивної програми - учні з 1 по 12 клас різних шкіл міста. Відомі спортсмени проводитимуть у школах відкриті уроки фізичної культури. Ще один приємний бонус для дітей - безкоштовні квитки на футбольні матчі улюбленої команди.

«З футбольною командою «Дніпро» ми знаємо один одного давно. Але сьогодні починаємо новий етап роботи. І це прекрасна можливість для наших школярів, адже ФК «Дніпро» це бренд, це історія нашого міста», - сказав позаштатний радник міського голови Владислав Тітарев.
Школярамтакожзапропонують взяти участь у конкурсах на знання історії футболу, спробувати свої сили у різноманітних конкурсах малюнків – словом, усе те, що допоможе відволікти молодь від комп’ютерів і заохотити їх до активних занять спортом.

Гравці ФК «Дніпро» від такої ідеї в захваті. За словами виконавчого директора клубу ФК «Дніпро» АндріяРусола, це унікальна можливість для футболістів передати свою майстерність молодим поколінням і виховати в них справжній спортивний дух.

«Кожен клуб хоче бачити у своїх лавах якомога більше молодих вихованців. І ця програма допоможе нам сконцентрувати більше уваги на цьому. Зі свого боку ми допоможемо чим зможемо – знанням, методиками», - повідомив Русол.

Нагадаємо, що меморандум є ініціативою міського голови Бориса Філатова і відповідає його пріоритетам у сфері розвитку молодіжної політики і спорту дітей шкільного віку. Документ є прямою інвестицією в спортивне майбутнє Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...