App Store Google Play

Понад 5 тисяч демобілізованих з Дніпропетровщини включено до єдиного реєстру бійців АТО

04.04.2016 18:15
Понад 5 тисяч демобілізованих з Дніпропетровщини включено до єдиного реєстру бійців АТО

До єдиної бази демобілізованих внесені дані про 5235 бійців АТО. Щодня співробітники Центру допомоги учасникам АТО та їх сім'ям при Дніпропетровській ОДА поповнюють реєстр новими іменами вояків з усієї області. Цього місяця ще близько 4 тисяч військових з Дніпропетровщини повернуться додому під час четвертої хвилі демобілізації. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«База демобілізованих воїнів створена представниками Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Вона стала першою в Україні і дозволила систематизувати інформацію про військовослужбовців, які повернулися додому. Наразі до реєстру внесені дані про 5235 бійців», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Єдиний реєстр містить важливі дані про демобілізованих військовослужбовців. У нього вноситься інформація щодо питань, з якими атошники звернулися до Центру. Реєстр дозволяє побачити, якими пільгами вояк вже скористався і якими може скористатися у майбутньому. Це допомагає працювати на випередження та надавати бійцям всі пільги ще до того, як вони за ними звертаються.

Минулого тижня до Центру допомоги звернулися 126 демобілізованих. Вони поповнили реєстр бійців АТО. У квітні додому повернеться ще близько 4 тисяч військовослужбовців з Дніпропетровщини. Для того, щоб їх дані потрапили до реєстру, достатньо заповнити спеціальну анкету. Зробити це можна в Центрі при облдержадміністрації або в будь-якій з його філій.

З початку АТО на захист Батьківщини стали понад 25 тисяч жителів області. На сьогодні більше 10 тисяч з них вже демобілізовані.

Центр допомоги учасникам АТО та їх сім'ям знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Поля (колишній пр. Кірова), 1, ОДА (1-й поверх).Телефон: (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...