App Store Google Play

На найближчих виборах мера дніпропетровці зможуть голосувати через банкомати

01.04.2016 11:00
На найближчих виборах мера дніпропетровці зможуть голосувати через банкомати

"Приват-Банк", міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard і Центральна Виборча Комісія запускають в Дніпропетровську пілотний проект по електронним виборам.

Про це в якості традиційного поздоровлення з 1 квітня повідомляє Дмитро Дубілет.

"Кожному кандидату в мери буде присвоєно порядковий номер. Коли громадянин віддасть за якогось кандидата голос, відповідну кількість копійок буде списано з картки на рахунок ЦВК (наприклад, якщо кандидат має номер 12, то з карти буде списано 12 копійок).

За рахунок того, що всі транзакції будуть проходити через системи MasterCard і Visa, підробити результати голосування буде неможливо. Нагадаю, що всі елементи системи - від пін-пада банкомату до сервера - мають дуже строгу сертифікацію міжнародних платіжних систем.

Результати голосування будуть опубліковані вже на наступну хвилину після завершення виборів.

Важливо, що проголосувати можна буде в банкоматі будь-якого банку практично в будь-якому великому місті світу (список буде опублікований на сайті Visa / MasterCard). Для голосування потрібно буде мати карту будь-якого українського банку. Якщо громадянин не має банківської карти, то він отримає одноразову пластикову карту для голосування в банкоматах прямо на виборчих дільницях.

Після того, як пілот буде проведено в Дніпропетровську (а в його успіху я не сумніваюся), система буде поширена на всю країну.
Це дозволить радикально вирішити проблему чесності і прозорості виборів, при цьому уникнувши великих інвестицій з державного бюджету", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...