App Store Google Play

На найближчих виборах мера дніпропетровці зможуть голосувати через банкомати

01.04.2016 11:00
На найближчих виборах мера дніпропетровці зможуть голосувати через банкомати

"Приват-Банк", міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard і Центральна Виборча Комісія запускають в Дніпропетровську пілотний проект по електронним виборам.

Про це в якості традиційного поздоровлення з 1 квітня повідомляє Дмитро Дубілет.

"Кожному кандидату в мери буде присвоєно порядковий номер. Коли громадянин віддасть за якогось кандидата голос, відповідну кількість копійок буде списано з картки на рахунок ЦВК (наприклад, якщо кандидат має номер 12, то з карти буде списано 12 копійок).

За рахунок того, що всі транзакції будуть проходити через системи MasterCard і Visa, підробити результати голосування буде неможливо. Нагадаю, що всі елементи системи - від пін-пада банкомату до сервера - мають дуже строгу сертифікацію міжнародних платіжних систем.

Результати голосування будуть опубліковані вже на наступну хвилину після завершення виборів.

Важливо, що проголосувати можна буде в банкоматі будь-якого банку практично в будь-якому великому місті світу (список буде опублікований на сайті Visa / MasterCard). Для голосування потрібно буде мати карту будь-якого українського банку. Якщо громадянин не має банківської карти, то він отримає одноразову пластикову карту для голосування в банкоматах прямо на виборчих дільницях.

Після того, як пілот буде проведено в Дніпропетровську (а в його успіху я не сумніваюся), система буде поширена на всю країну.
Це дозволить радикально вирішити проблему чесності і прозорості виборів, при цьому уникнувши великих інвестицій з державного бюджету", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...