App Store Google Play

Тарифи на воду під час поливного сезону рахуватимуть за метрологією, - Дніпроводоканал

31.03.2016 11:10
Тарифи на воду під час поливного сезону рахуватимуть за метрологією, - Дніпроводоканал

В рамках прямої телефонної лінії проекту «Міська влада на прямому зв’язку» обговорили, коли почнеться поливний сезон і які тарифи він передбачає. Із року в рік це вже традиційна тема, яка стосується мешканців приватних будинків.

«Кожного року ми стикаємося з проблемою, що люди використовують питну воду для поливу власних присадибних ділянок. Як результат – проблеми з водопостачанням з’являються у таких районах з великими перепадами висот, як Діївка», - розповідає начальник управління водозбуту КП «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій.

На сьогоднішній день прилади обліку водоресурсу встановили вже 80% населення. Інші відхрещуються від встановлення лічильнику з двох причин: відсутність коштів або елементарне небажання.

У цьому році поливний сезон починається з 15 квітня. З цього моменту почнеться процес нарахування за полив прибудинкової території.

«Розрахунок тарифів буде орієнтований на середні показники витрат води. На полив відкритого ґрунту буде відраховуватися 8 літрів на один метр квадратний, а у закритий – 0,5 літрів. Разом з цим ми будемо враховувати коефіцієнти згідно з метрологією, тобто наявність опадів, а також площу прибудинкової території, яка прописана у технічному паспорті» - каже Людмила Тонкопій.

Тариф на послуги водопостачання є єдиним та неподільним на полив, господарські чи побутові потреби.

Порушників будуть вираховувати на основі значного збільшення витрат води та відповідно до цього їм будуть надіслані рахунки зі збільшеними сумами.

Якщо людина має пільгу або за станом здоров’я не має змоги обробляти власний город, аби уникнути непорозумінь з КП «Дніпроводоканал», повинні до 15 квітня написати заяву про те, що вони не будуть використовувати воду на ці цілі, а начислення, відповідно, будуть призупинені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...