App Store Google Play

Мародери зруйнували приміщення лікарні у Нікополі - сліди ведуть аж до ВРУ

30.03.2016 12:30

У Нікополі розграбовано і зруйновано будівлю міської лікарні, яка була порожноью в результаті медичної реформи.

"Ми всі пам'ятаємо, як розібрали історичну цінність міста Нікополь - "Пивзавод".

Для тих, хто не в курсі - розбирав кандидат в депутати міської ради від БПП (зараз активно проштовхується в райради заступником і знову лізе в політику вже від нової партії),

в той же час, тоді ще кандидат від БПП на посаду мера Нікополя Андрій Фісак і нардеп Андрій Шипко висловлювали глибоку стурбованість за даним фактом, багато шуму, піару, навіть кримінальну справу "пальцем в небо" завели. Велике таке "БУ". Ні про що.

У підсумку: втрачений об'єкт архітектурної цінності та історичної спадщини, і ... тиша .... тільки цегла офіційно продається по 6 грн. за штуку на інтернет майданчиках країни. І, звичайно ж, ніякої корупції.

Хоча доказова база була передана (!) На адресу мера міста Нікополь.

Отже, до суті сьогоднішньої катастрофи.

А почнемо ми з медреформи, що з цього вийшло - оцінили нікопольці. ЛДЦ, 3-тя міська лікарня - увічнені в пам'яті старожилів.

Але тепер на порядку денному центр міста Нікополя. Жителі б'ють на сполох, влада імітує дії, поліція - не може.

На території, яка вимірюється гектарами, в самому центрі міста Нікополь, у власності міста, розташовуються будівлі гінекології, шкірвен і водолікарні. 5 будівель.

Не так давно в цих будівлях були проведені капітальні ремонти, дорогі і добротні.

З огляду на реформування дані будівлі і вся територія були виселені. Будинки залишилися на балансі міста. В оренду здавати місто відмовився.

Дивіться короткий відео, як знищується навмисне і 100% при лобіюванні чиновників вищого рангу, нахабно, цинічно і безповоротно власність громади міста.

Збиток в десятки мільйонів гривень. Для чого - як варіант для дешевого придбання об'єкта. Ніхто з управління міста не міг і не може вплинути на ситуацію, а поліція не може зловити і розплутати схему.

Більш того, за свідченнями заявників - поліція відпускала різьбярів без складання протоколів і не вилучаючи газобалонне обладнання.

МЖТІ нікопольського міської ради і Колодяжний, УЖКГ нікопольського міської ради і Чернишов, Міськздрав відділ і Самойленко тощо - Взагалі мовчать як риби, в унісон міському голові і нардепу мажоритарщику.

Вандали відкрито говорять - що вони під дахом мера і депутата Верховної ради, а на "мусорів" їм плювати - "Бугор вирішить."

На підставі звернень громадян до громадської приймальні народного депутата України Андрій Артеменко з даного питання, нами було прийнято рішення про оперативні дії.

Ми провели затримання і у поліції теж вийшло, під нашим контролем. Також ми провели пошук вербувальника і всієї гілки. Знайдений і автомобіль, який транспортує крадені будівельні матеріали.

І як головна родзинка, вартість балансова всього об'єкта за документами = 0.

Таке можливо тільки при дуже "високому" лобіюванні питання.

P.S .: деякі деталі не будуть на даний момент показані у відео в інтересах слідства, власне як і деякі оперативні відео", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...