App Store Google Play

Депутатські комісії зібрались на своє чергове засідання

30.03.2016 09:40
Депутатські комісії зібрались на своє чергове засідання

На комісії з питань житлово-комунального та дорожнього господарства депутати розглядали програми реформування відповідних галузей.

Кожну з цих програм цього року профінансують у декілька разів більше, ніж у минулому. За словами голови комісії, Дмитра Безуглого, на ремонт житлового фонду цього року мають виділити близько 520 мільйонів гривень, з них 240 -на капітальний ремонт і 280 – на поточний. Ці кошти будуть витрачені на ремонт дахів, ліфтів, освітлення, каналізацію тощо. Цифри можуть коригуватися. Це залежить від того, як завтра депутати проголосують на сесії.

Дмитро Безуглий зазначив, що на поточні ремонти доріг цього року виділяється близько 600 мільйонів гривень, а це у чотири рази більше ніж минулого року. Окрему суму виділяють на капітальний ремонт автошляхів- близько 100 мільйонів гривень.

«Вперше за довгий час ці кошти виділятимуться насамперед на ремонт внутрішньоквартальних доріг. Всі ми знаємо про складну ситуацію з внутрішньоквартальними дорогами, коли ями настільки великі, що швидка допомога не може заїхати у двір, чи мами з колясками застряють у ямах з водою»,- сказав Дмитро Безуглий.

На комісії з питань транспорту, зв'язку та екології заслухали звіт компанії «Еко-Дніпро», якій перевізники заборгували близько 4 мільйонів гривень, а вона у свою чергу має борг 10 мільйонів грн. перед компанією, яка обслуговує полігон. За словами голови комісії Олега Григорука, було прийняте рішення створити робочу групу, яка вирішить, як погасити заборгованість. На засіданні також розглядали ситуацію, що склалася з парковками.

Так власники паркувальних майданчиків заявляють, що у них 50 місць, а коли співробітники «Міськавтопарку» перевіряють - виявляється, що парковка на 200 машин. За словами Олега Григорука, вихід такий – або з ними буде переукладено договір, або його розірвуть та укладуть новий вже з іншими компаніями, які працюють чесно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...