App Store Google Play

Бюджет 2015 року в Дніпрі освоєно на 81,5%, але звіт затверджено

30.03.2016 10:55
Бюджет 2015 року в Дніпрі освоєно на 81,5%, але звіт затверджено

Першим пунктом порядку денного чергової, вже п’ятої сесії Дніпропетровської міської ради сьомого скликання, став звіт директора фінансово-економічного департаменту Володимира Міллера.

Як з’ясувалося, минулого року загальні надходження до бюджету склали 6 024 657 тис. грн., що на 6% перевищило план самих депутатів. Загалом понадпланові надходження склали 116 мільйонів гривень.

Надходження до міського бюджету Дніпропетровська у 2015 році перевищують дохідну частину бюджету міста за 2014 рік у 2,51 рази. Причин тут дві: фінансова децентралізація та збільшення майже на 70% надходжень податку на доходи фізичних осіб.

Спеціальний фонд міського бюджету (без урахування трансфертів) виконаний на 102% від планових показників – на рівні 200 млн. грн. водночас, за словами Володимира Міллера, не виконано планові показники з міжбюджетних трансфертів, адже будівництво метро, активізація якого планувалась на 2015 рік, такі не розпочалося.

При цьому перевиконано бюджет розвитку Дніпропетровська, який був запланований на рівні 33 млн. грн., а реально становив 36 млн. грн.

Щоправда, не обійшлося й без ложки дьогтю. Як зізнався директор фінансово-економічного департаменту, освоїти зібрані кошти минулого року вдалося лише на рівні 81,5%, тобто в сумі 5 309 931 тис. грн. найбільш витратними статтями традиційно стали соціально-культурна сфера і соціальний захист населення, які з’їли понад 60% спільних грошей. Також суттєвими виявились витрати на житлово-комунальне господарство (618 млн. грн.) і транспорт (267 млн.грн.). У цих сферах найбільше коштів також не було освоєно.

Коментуючи факт недовитрат бюджету у 2015 році, колишній голова управління ЖКГ, а зараз керівник фракції УКРОП у дніпропетровській міській раді Михайло Лисенко зазначив: «Це було зроблено політичними опонентами, аби не виконали ремонти і не освоїли кошти, за допомогою фірми-прокладки штучно зірвано кілька десятків тендерів, основна частина – з ЖКГ».

Звіт про виконання бюджету за 2015 рік було затверджено 58 голосами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...