App Store Google Play

5 квартир для ЗСУ за 3 млн грн виявились "бульбашкою"

30.03.2016 10:20
5 квартир для ЗСУ за 3 млн грн виявились "бульбашкою"

Військовою прокуратурою Південного регіону України викрито факт розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах, призначених для закупівлі житла військовослужбовцям та членам їх сімей.

Так, встановлено, що в травні 2015 р. Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції в Дніпропетровській області скасовано декларацію одного з товариств з обмеженою відповідальністю про готовність до експлуатації об'єкта будівництва в Дніпропетровську по вул. Новошкільна, що виключало можливість реалізації квартир в зазначеному будинку.

Разом з тим, посадові особи Міністерства оборони України, достовірно володіючи зазначеною інформацією, незважаючи на велику конкуренцію, яка існує на ринку житла в м.Дніпропетровськ, у вересні 2015 р придбали у вищезгаданого підприємства 5 квартир для забезпечення потреб військовослужбовців Збройних Сил України.

Фактично будинок досі не введений в експлуатацію, а квартири непридатні для проживання. Тим самим посадовці Міністерства оборони України безпідставно розтратили бюджетні кошти на суму понад 3 млн грн.

Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону за даним фактом відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України.
Триває досудове розслідування.

Довідка:
Санкція ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...