App Store Google Play

«Міськсвітло» знизить тариф оренди опор, аби гроші провайдерів йшли в казну міста

29.03.2016 08:00
«Міськсвітло» знизить тариф оренди опор, аби гроші провайдерів йшли в казну міста

Новий директор КП «Міськсвітло» Дмитро Старовойтовпровів першу робочу нараду із представниками місцевих інтернет-компаній. Основне завдання цієї зустрічі - налагодження комунікацій та обговорення ключових умов для подальшої співпраці.

«Робота із інтернет-провайдерами полягає в питанні оренди електроопор, які надає КП «Міськсвітло». Поряд із нами працює ще два підприємства з подібними послугами. Тому зараз ми хочемо зрозуміти, яка інтернет-компанія і в якій кількості орендує опори безпосередньо у нас та обговорити умови подальшої співпраці», - зазначив директор КП «Міськсвітло» Дмитро Старовойтов.

Сьогодні на зустріч прийшли представники 10-х компаній. Майже всі з них вже працювали із комунальним підприємством. Але є й ті, хто тільки бажає заключити договір. Наприклад, компанія «Укрчерметавтоматика». Її представник Захар Плетень зазначив, що вони хочуть домовитися із КП «Міськсвітло» про дозвіл на кріплення оптоволоконного кабелю на їх опорах.

«Ми зараз працюємо із двома компаніями: «Дніпрообленерго» та « Центральною енергетичною компанією». Хочемо домовитися ще й з «Міськсвітлом», але головне питання – ціна. Для порівняння, «Дніпрообленерго» тарифікує оренду по кілометражу, а дане комунальне підприємство – за одну опору. Вартість її оренди складає 99 гривень. Це для нас дуже велика сума», - сказав Захар Плетень.

«Найближчий час усі інтернет-компанії отримають нову калькуляцію за оренду. Ми плануємо, що вона буде нижчою на 26%. Це досить прийнятна ціна. Ми почули прохання компаній і пішли їм на зустріч. Натомість ми прохаємо їх прийти до нас і чесно та прозоро показати усі свої документи та розповісти про плани подальшого розвитку. Ми тільки «за» аби працювати надалі і допомагати в усіх питаннях впритул до монтажу чи прокладці кабелю. Єдина умова – чесність та прозорість», - наголосив під час зустрічі Дмитро Старовойтов.

Переукласти договори компанії можуть до 1 квітня. У КП «Міськсвітло» готові розібратися з усіма паперовими питаннями у найкоротші терміни. Також підприємство відкрите до співпраці і з провайдерами, які проігнорували сьогоднішнє засідання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...