App Store Google Play

Батьки просят обласну раду не виділять грошей на ремонт - все одно розкрадуть

28.03.2016 11:40
Батьки просят обласну раду не виділять грошей на ремонт - все одно розкрадуть

24 березня відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства при Дніпропетровській обласній раді.

В роботі комісії цього разу брали участь представники громадських організацій та активісти, що зі свого боку допомагають контролювати якість використання бюджетних коштів. 

Практично на кожному засіданні комісії виникає питання щодо доцільності фінансування ремотних робіт у закладах освіти в тих обсягах, які подаються у бюджеті, а потім приймаються відповідними структурами ОДА.

Так, останній приклад - на засіданні комісії розглядалось питання про фінансування ремонту в одному з навчальних закладів області на суму близько 7 млн грн. При цьому жодного кошторису не було додано. Серед попередніх таких об'єктів в минулому році ремонти були виконані на значно менші суми, але навіть вони були використані не за призначенням - про це свідчить навіть поверхневий огляд "місця події". Все дешеве, неякісне, розвалюється на очах і точно не відповідає тим захмарним сумам, що вказані у актах прийому-передачі та інших звітних документах. 

Громадські активісти, що були присутніми на засіданні, повідомили цікаву деталь. Минулого року в селищі Василівка Солонянського району було проведено ремонт приміщення навчально-виховного закладу. Ремонт вже можна переробляти - все падає і облазить. А цього року заплановано виділення з обласного бюджету ще 3 млн грн - на ремонт даху. Тож батьки з Василівки просят область не виділяти цих грошей з коментарем "Все одно гроші розкрадуть, а ми залишимось без ремонту". Народовладдя знизу в дії.

Підсумовуючи все почуте, члени комісії дійшли висновку про необхідність створення робочої групи, яка буде займатись виявленням нецільового використання коштів в рамках виконання будівельно-ремонтних робіт на об'єктах комунальної власності регіону. Окрім депутатів, до комісії також ввійдуть представники громадськості та правоохоронних органів.

Нагадаємо, що відповідальними за дані роботи, їх фінансування та забезпечення якості є Управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА та його незмінний керівник на протязі багатьох років Олександр Кушвід.   

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...