App Store Google Play

На Дніпропетровщині вилучено понад 31 тисячу літрів фальсифікованого палива

26.03.2016 13:00
На Дніпропетровщині вилучено понад 31 тисячу літрів фальсифікованого палива

Поліцейські припинили діяльність мережі АЗС, на яких замість палива реалізовували моторну суміш. Вартість вилученого неякісного палива сягає півмільйона гривень.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції у Дніпропетровській області встановили автозаправні станції, на яких в баки транспортних засобів заливали неякісне пальне.

Окрім цього, АЗС діяли без дозвільних документів, а продаж нафтопродуктів відбувався за готівкові кошти без відображення у податкових та бухгалтерських обліках. Таким чином до бюджет не сплачено податкових платежів на суму понад 500 тисяч гривень.

За матеріалами УЗЕ НП в Дніпропетровській області слідчим відділомвідкрито кримінальне за ст. 227 (Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) Кримінального кодексу України.

АЗС розташовувались на території Дніпропетровської області, на яких здійснювали свою господарську діяльність товариство та приватний підприємець. На станціях замість якісного дизельного пального та бензину А-92, А-95, А-98 реалізовували суміш вуглеводної основи, води, антифризу та присадок, що підвищують октанове число.

Також, у ході досудового розслідування встановлено, що основними постачальниками палива на вищевказані суб’єкти господарювання були підприємства з ознаками фіктивності, які згідно податкової звітності проводять закупівлю не моторного палива, а компонентів для виготовленняконтрафакту.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем розташування 5-ти автозаправних станцій працівники УЗЕ вилучили комп’ютерну техніку, бухгалтерську документацію, чорнові записи та 31 тисячу літрів фальсифікованого моторного палива: дизельне пальне, А-98, А-95, А-92. Загальна сума вилученої моторної суміші становить понад 530 тисяч гривень.

Організаторам незаконного бізнесу загрожує покарання у вигляді штрафу від 8,5  до 17 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

npu.gov.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...