App Store Google Play

Вже 5 проектів Стратегічної сесії реалізовано на Дніпропетровщині

25.03.2016 13:40
Вже 5 проектів Стратегічної сесії реалізовано на Дніпропетровщині

Обласний бюджет онлайн, безкоштовний WI-FI у багатолюдних місцях Дніпропетровська, Центр грантрайтінга, сайт екологічного моніторингу та будинок підприємця. Все це на початку 2015-го здавалося фантастикою. За рік роботи в ОДА команди Валентина Резніченка це стало реальністю.

«З 8 проектів Стратегічної сесії області п'ять уже реалізовано, три ще в процесі. Ми працювали над ними ретельно та вдумливо. Для нас було важливо разом з громадськістю реалізувати її ідеї. Дати поштовх активним та небайдужим людям Дніпропетровщини до спільної роботи», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Одним з перших проектів, що втілили на Дніпропетровщині за підсумками Стратегічної сесії став Муніципальний Wi-Fi. Мешканці регіону вже не перший місяць користуються безкоштовним інтернетом в 11 багатолюдних місцях Дніпропетровська. Wi-Fi працює на Набережній, автовокзалі та площі біля нього, на привокзальній площі біля залізничного вокзалу, площі біля ЦУМу, Катеринославському бульварі, Європейській площі, на кінцевих зупинках транспорту «Новий Центр» і «Під Новим мостом», проспекті Миру. Останніми до Wi-Fi підключили кінцеву зупинку на Тополі-3 та перехрестя вулиць Московська-Глінки. У планах ще Молодіжний парк на Червоному камені.

Вже більше ніж півроку на Дніпропетровщині працює Міжнародний центр грантрайтінга. Його завдання – розробка грантових проектів, презентація їх на міжнародних конкурсах та подальший супровід. Два проекти вже реалізовані, три стартують найближчим часом, ще один на стадії обговорення. Ключові сфери роботи центру – енергоефективність, підтримка децентралізації, малого та середнього бізнесу. Особлива увага – проектам підтримки учасників бойових дій та переселенців.

Екологічний сайт eco.dp.gov.ua – також ідея Стратегічній сесії області. Його мета – моніторинг якості повітря в регіоні в режимі онлайн. На карті порталу позначені 25 найбільших промислових підприємств регіону та інформація про їхні викиди. Вона надходить з постів екологічного спостереження. Незабаром екологічний сайт стане доступним і як додаток на телефон.

Ознайомитись онлайн мешканці регіону можуть і з бюджетом Дніпропетровщини. Скільки грошей заробив регіон, куди їх витратили, що планують придбати та за якою ціною? Ця інформація на сайті ОДА в рубриці «Відкритий бюджет» та на сайті електронних закупівель zakupivli.gov.ua.

Відновлено роботу регіональної ради підприємців. Її мета підтримувати починаючих бізнесменів та допомагати розвивати бізнес підприємцям з досвідом. Наразі розробляється сайт ради. Він стане єдиним майданчиком для спілкування, навчання та контакту підприємців з органами влади.

26 вересня 2015 року більше півтисячі мешканців Дніпропетровщини зібралися на Стратегічній сесії Дніпропетровщини. Разом вони визначали пріоритети розвитку регіону на найближчі 3-5 років. Учасники працювали групами за 10 напрямками: інвестиції, малий та середній бізнес, господарство та інфраструктура міст, IT-технології в адміністративному комплексі, медицина, транспортно-логістична система, культура та креативні заходи, освіта та наука, якість життя. Кожна група під час сесії записала кілька найцікавіших ідей. Вони лягли в основу 8 проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...