App Store Google Play

В Дніпрі ліквідують інформаційну безграмотність депутатів міськради

25.03.2016 10:00
В Дніпрі ліквідують інформаційну безграмотність депутатів міськради

Система електронного документообігу – одне із головних нововведень міського голови Бориса Філатова. Заради оптимізації часу, паперу та коштів він ініціював ідею відмовитися від паперових версій документів і перейти на їх електронну форму у системі «УкрДок».

«УкрДок» - проект «ПриватБанку». Вони охоче погодилися нам допомогти на початковому етапі впровадження цього проекту у стінах міської ради. І зараз ми не припиняємо співпрацю і продовжуємо корегувати систему під потреби саме держслужбовців», - зазначила в.о. заступника начальника управління внутрішньої політики міської ради Ірина Корецька.

Сьогодні перший тренінг провели для депутатів міської ради. Для них перевага роботи у цій системі заключатиметься в оперативному доступі до різноманітних документів у будь-якому місці та у будь-який час. Наприклад, члени постійних комісій зможуть бачити на своїй сторінці ті проекти, які необхідно буде їм розглянути на засіданні. І одразу ж можна написати свій коментар з приводу даного проекту. Його зможуть бачити усі члени відповідної профільної комісії і вже на самому засіданні вести предметне обговорення.

«Якщо ми вже хочемо відмовитися від паперових носіїв, то чому б нам не запровадити користування правом електронного підпису. Тим більше, що такий закон у нас існує», - запропонував під час тренінгу депутат Артем Хмельников.

Керівники профільного департаменту почули прохання і пообіцяли пропрацювати його із розробниками проекту. Також Ірина Корецька зазначила, що окрім цього у подальших планах є формування єдиного реєстру проектів рішень з поіменними відмітками хто за що проголосував, а також вирішення питанням безпеки зберігання інформації на серверах.

«Це лише початок, ми і надалі будемо проводити інтенсивні тренінги для депутатів. Вже сьогодні кожен із них отримає детальні інструкції користування системою «УкрДок», а потім на зустрічах ми разом розберемося із конкретними проблемними питаннями», - сказала Ірина Корецька.

На сьогоднішній тренінг прийшли лише 12 з 64 депутатів міськради.

Нагадаємо, систему електронного документообігу почали впроваджувати з середини грудня минулого року. Зараз вона працює у тестовому режимі, але вже більше 2 тисяч співробітників усіх департаментів та відділів міської ради активно користуються «УкрДоком». Повноцінну її роботу планують запустити за два-три місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...