App Store Google Play

Дніпропетровська облрада закликала Порошенка підтримати країну у питанні визволення Савченко

25.03.2016 16:20
Дніпропетровська облрада закликала Порошенка підтримати країну у питанні визволення Савченко

25 березня на третій сесії депутати Дніпропетровської обласної ради затвердили звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, послів іноземних держав в Україні щодо звільнення народного депутата України, постійного делегата від України в Парламентській асамблеї Ради Європи Надії Савченко, яка близько двох років перебуває у незаконному ув’язненні в Російській Федерації, країні, визнаній Верховною Радою України державою-агресором.

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Дніпропетровської обласної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, послів іноземних держав в Україні

 

Ми, депутати Дніпропетровської обласної ради, народні обранці, яким жителі Дніпропетровщини делегували право виражати суспільну думку, враховуючи значний суспільний резонанс через незаконне ув’язнення народного депутата України, постійного делегата від України в Парламентській асамблеї Ради Європи, звертаємося до вас із проханням підтримати Україну в якнайшвидшому визволенні з російської в’язниці НАДІЇ САВЧЕНКО.

Близько двох років Герой України перебуває у незаконному ув’язненні в Російській Федерації, країні, визнаній Верховною Радою України державою-агресором.

У червні 2014 року під час антитерористичної операції старшого лейтенанта, добровольця батальйону „Айдар” Надію Савченко було викрадено проросійськими бойовиками.

Проти власної волі Надію перевезли через кордон та помістили до слідчого ізолятора міста Воронежа. З того часу почалися нелюдські знущання над патріотом української держави. Відсутність медичної допомоги, обшуки, моральний та фізичний тиск, сфабриковані кримінальні справи, зневага до норм права і моралі – Надія Савченко пережила весь правовий нігілізм репресивної системи Російської Федерації, який зберігся зі сталінських часів. Кати не звернули увагу навіть на те, що перед ними є жінка.

Але каральна система зазнала фіаско у боротьбі з незламним, вільним духом полоненої. Як і ворожі війська не здобули славу, воюючи на нашій території.

Надія Савченко є сучасним, живим символом України, уособленням боротьби за свободу нації, незалежності держави, можливості жити на власній Богом даній землі, відстоювання демократичних цінностей.

Зважаючи на численні порушення російською стороною Декларації прав людини і громадянина, Європейської конвенції прав людини, інших фундаментальних міжнародних правових актів та основ демократичного світу, просимо у вас підтримки у звільненні військовополоненої.

Це спільна відповідальність демократичних держав світу та міжнародних правових інституцій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...