App Store Google Play

Рік роботи Резніченка на посаді голови ОДА продемонстрував менеджерську ефективність, - експерт

24.03.2016 10:50
Рік роботи Резніченка на посаді голови ОДА продемонстрував менеджерську ефективність, - експерт

Рік роботи Валентина Резніченко на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації продемонстрував менеджерську ефективність. Таку думку висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Так, він зазначив вдале кадрове призначення Президента. Експерт додав, що ефективність діяльності чиновників та високопосадовців треба визначати залученими інвестиціями і реалізованими проектами, а не політичними заявами. Про це повідомляє РБК Україна.

"Пошук державних управлінців повинен і надалі продовжуватися серед експатів, закордонних реформаторів, діаспори але, особливо, серед успішних українських менеджерів. Все це має вибудувати нову парадигму, сучасного державного управління, більше схожу на світові стандарти менеджменту, і менше на існуючу совково-корупційну систему. Хребет нової національної політичної системи все одно має залишатися українським. А фокус населення слід змістити від популізму і вождизму до конкуренції чиновників у результативності на їх чиновницьких посадах та командній роботі на благо держави", - підкреслює Микола Давидюк.

Експерт зазначає, що область зміцнила прифронтові позиції, осучаснила державний апарат, почала оновлювати інфраструктуру і залучати інвестиції.

"Губернатор жодного разу не був на політичних шоу національного масштабу і не намагався конвертувати свій рейтинг в політичний капітал. Він більше демонстрував непублічну ефективність на місцях і менеджерську дисципліну в президентській вертикалі Порошенка. У той же час область стала лідером щодо залучених інвестицій, прийняла 149 міжнародних делегацій і запустила грантовий центр. Посилила свої позиції в інфраструктурі, е-управлінні, медицині та освіті",- відзначає директор аналітичного центру.

На його думку, успішність річної каденції губернатора можна пояснити його "аполітичністю, діалогом з місцевими бізнесовими елітами, віддаленістю від корупційних потоків і особливими стараннями місцевої команди".

"Дніпропетровська область - лідер серед областей і третя серед держустанов щодо впровадження системи електронних держзакупівель ProZorro, і активно займається її популяризацією", - додав експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...