App Store Google Play

Рік роботи Резніченка на посаді голови ОДА продемонстрував менеджерську ефективність, - експерт

24.03.2016 10:50
Рік роботи Резніченка на посаді голови ОДА продемонстрував менеджерську ефективність, - експерт

Рік роботи Валентина Резніченко на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації продемонстрував менеджерську ефективність. Таку думку висловив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Так, він зазначив вдале кадрове призначення Президента. Експерт додав, що ефективність діяльності чиновників та високопосадовців треба визначати залученими інвестиціями і реалізованими проектами, а не політичними заявами. Про це повідомляє РБК Україна.

"Пошук державних управлінців повинен і надалі продовжуватися серед експатів, закордонних реформаторів, діаспори але, особливо, серед успішних українських менеджерів. Все це має вибудувати нову парадигму, сучасного державного управління, більше схожу на світові стандарти менеджменту, і менше на існуючу совково-корупційну систему. Хребет нової національної політичної системи все одно має залишатися українським. А фокус населення слід змістити від популізму і вождизму до конкуренції чиновників у результативності на їх чиновницьких посадах та командній роботі на благо держави", - підкреслює Микола Давидюк.

Експерт зазначає, що область зміцнила прифронтові позиції, осучаснила державний апарат, почала оновлювати інфраструктуру і залучати інвестиції.

"Губернатор жодного разу не був на політичних шоу національного масштабу і не намагався конвертувати свій рейтинг в політичний капітал. Він більше демонстрував непублічну ефективність на місцях і менеджерську дисципліну в президентській вертикалі Порошенка. У той же час область стала лідером щодо залучених інвестицій, прийняла 149 міжнародних делегацій і запустила грантовий центр. Посилила свої позиції в інфраструктурі, е-управлінні, медицині та освіті",- відзначає директор аналітичного центру.

На його думку, успішність річної каденції губернатора можна пояснити його "аполітичністю, діалогом з місцевими бізнесовими елітами, віддаленістю від корупційних потоків і особливими стараннями місцевої команди".

"Дніпропетровська область - лідер серед областей і третя серед держустанов щодо впровадження системи електронних держзакупівель ProZorro, і активно займається її популяризацією", - додав експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...