App Store Google Play

Павлоград затвердив Стратегію розвитку до 2020 року

24.03.2016 14:30
Павлоград затвердив Стратегію розвитку до 2020 року

У Павлограді разом з компанією ДТЕК затвердили Стратегія розвитку до 2020 року. Про це повідомляє Дніпроград с посиланням на прес-службу "ДТЕК. Павлоградвугілля". 

Як зазначив сіський голова Анатолій Вершина, економіка міста зростає досить повільно. "В її основі великі енерговитрати, вона нещадно до навколишнього середовища, є велика асиметрія в розвитку окремих територій. Реалізація стратегії повинна перетворити економіку Павлограда - в сучасну, засновану на інноваціях, активності місцевих громад з бережливим використанням природних ресурсів. Потрібно диверсифікувати економіку і зробити Павлоград сучасним багатофункціональним містом. Наша мета - примножити економічне багатство регіону та конвентіровать його в комфорт і безпеку для жителів. Стратегія -2020 повинна не тільки поліпшити умови життя, але і в цілому підвищити конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість", - сказав він.

Стратегія розроблена з урахуванням думок городян, велику допомогу у цьому надали експерти з ДТЕК. В рамках підготовки стратегії були вивчені проблеми міста і виділені 5 найпроблемніших сфер: водопостачання, благоустрій території та її санітарно-технічний стан, сфера охорони здоров'я, сфери освіти і культури, проблема безробіття.

Виходячи їх цього визначено 5 основних напрямків, за якими розроблено план дій:

· Відкрите місто активного бізнесу і громади. Передбачається розробка і реалізація низки проектів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу і підвищення активності громад. 

· Місто здоров'я В рамках цього напрямку буде розвиватися сфера охорони здоров'я (ремонт і оснащення сучасною медтехнікою мережі амбулаторій, міських лікарень №1 і №4, пологового будинку, туберкульозного диспансеру, стоматологічної поліклініки), а також буде створюватися потужна база для виховання здорового підростаючого покоління (облаштування спортивних майданчиків , зміцнення баз дитячо-юнацьких спортивних шкіл, будівництво скейт-парку).
 
· Енергоефективне місто
Головною стратегічною метою спрямування є впровадження енергоефективних технологій в таких важливих сферах як освіта, культура, охорона здоров'я. Зокрема, запланована реставрація будівлі театру ім. Захави із застосуванням енергозберігаючих технологій, капітальний ремонт будівлі Палацу творчості для дітей та юнацтва.

 
· Комфортний і безпечний місто
В рамках цього напрямку буде вирішуватися питання забезпечення жителів якісною питною водою за допомогою будівництва розвідувально-експлуатаційних свердловин. Крім того, планується ремонт найбільш аварійних ділянок чинного водоводу. Також стратегією передбачено вирішення однієї з найбільш глобальних проблем для всього Західного Донбасу - звернення з твердими побутовими відходами. Крім того, в Павлограді будуть створюватися релакс-зони (наприклад, пляж і культурно-розважальна зона на березі р. Вовча) та багато іншого для комфортного відпочинку павлоградців.
 
· Місто якісної освіти
Цим напрямком передбачено облаштування комп'ютерних класів в школах міста та оснащення їх сучасною технікою, зміцнення матеріально-технічної бази шкіл і дитячих садів. Також в планах налагодити освітні поїздки обдарованих дітей в Братиславу і Варшаву.
 
Документ спирається на Стратегію сталого розвитку «Україна - 2020», «Стратегію розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 р», Державну стратегію регіонального розвитку України до 2020 року, ряд Законів України. У складі робочої групи взяли участь 33 людини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...