App Store Google Play

ОДА змусила павлоградських перевізників змінити застарілі маршрутки на сучасні

24.03.2016 15:30
ОДА змусила павлоградських перевізників змінити застарілі маршрутки на сучасні

На Дніпропетровщині спеціальна комісія продовжує перевіряти перевізників. Перевірки на приміських і міжміських маршрутах дають результат. Власники маршруток квапляться виправити пред’явлені недоліки, аби не втратити договір на пасажирські перевезення. Зокрема, за результатами перевірок, які проходили нещодавно в Павлограді, транспортники замінять дві технічно застарілі автівки.

Більше півроку на приміських і міжміських маршрутах області працює спеціальна комісія. Вона інспектує, як перевізники дотримуються умов договорів.

«Тільки-но фінішувала сьома хвиля перевірок. Маршрути населених пунктів області перевіряли представники облдержадміністрації, поліції та громадськості. Останнім був Павлоград. До всіх машин, які оглянули, є зауваження. Дві автівки давно відпрацювали своє і не відповідають вимогам безпеки, проте продовжують працювати на лінії. Такого не повинно бути. Автоперевізники обіцяють помилки виправити, а технічно застарілі автівки замінити. Якщо найближчим часом порушення не усунуть і не почнуть працювати за правилами, будемо з ними прощатися», – окреслив позицію облдержадміністрації очільник регіону Валентин Резніченко.

Усього під час сьомої хвилі оглянули близько 80 авто. Перевірили 24 маршрути, які проходять через Нікополь, Кривий Ріг, Марганець, Покров (Орджонікідзе) та Павлоград.
«Зауваження – майже до всіх транспортників. У більшості маршруток відсутня необхідна для пасажирів інформація, в аптечках вийшов термін придатності медикаментів, у салоні не прибрано. Зафіксовані порушення швидкісного режиму, відхилення від графіку, зокрема, на маршруті «Кривий Ріг – Широке», – називає поширені «мінуси» заступник начальника управління інфраструктури Дніпропетровської ОДА Станіслав Робота.

Транспортникам направили листи-претензії з вимогою усунути недоліки. Через 20 днів маршрутників знову перевірять. Хто не виправиться – покинуть дороги Дніпропетровщини.

Незабаром стартує восьма хвиля перевірок. Комісія повторно проінспектує маршрутки Дніпропетровська, які перевіряли восени 2015-го.

Перевізників, які обслуговують маршрути області, перевіряють із серпня 2015-го року. Загалом перевірено понад 100 маршрутів, це близько 300 автівок. Договір розірваний з ПАТ «Північтранс» за маршрутом №237 «Дніпропетровськ – Підгородне».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...