App Store Google Play

Для інтернатів закупили продукти за завищенними цінами: у розкраданні бюджетних коштів підозрюють Дніпропетровську ОДА

24.03.2016 17:10
Для інтернатів закупили продукти за завищенними цінами: у розкраданні бюджетних коштів підозрюють Дніпропетровську ОДА

Посадових осіб Департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА підозрюють у розкраданні бюджетних коштів через закупівлі продуктів харчування за завищеними цінами. Про це пише «БюроUA» з посиланням на ухвалу Бабушкінського райсуду м.Дніпропетровська.

Учасниками закупівель були ТОВ Фірма «АРТ-Синтез», ТОВ «Міка Груп», ТОВ «Регіональна кейтерінгова компанія», TOB «Авіка», та ін.

У 2015 році «АРТ-Синтез», «Міка Груп», «Регіональна кейтерінгова компанія» уклали угоди з геріатричними, психоневрологічними та дитячими інтернатами по наданню послуг їдальнь на суму 44,71 млн грн. За даними слідства, ці кошти фактично повністю освоєні та перераховані підприємствам о ознаками фіктивності.

За лобіювання інтересів цих компаній, а саме безперешкодному обранні переможцями закупівель інтернатів, директор Департаменту соцзахисту Дніпропетровської ОДА отримує 15% від суми, що освоюються фірмами. Цей департамент очолює Вікторія Крупська.

Наразі слідчі стверджують про розкрадання на суму 0,30 млн грн.

Суд дав доступ слідчий національної поліції до реєстраційних документів та даних банківського рахунку фірми «АРТ-Синтез». Засновником фірми є дніпропетровець Сергій Лесніков.

Засновниками «Міка Груп» є Захар Каменецький і Валерій Міщенко.

Фірма «Авіка» у 2004-2008 рр. року брала участь в експерименті з впровадження аутсорсингу в армійському харчуванні. Пізніше її потіснила група компаній, пов’язаних з Михайлом Єжелем, який бу головним інспектором, а згодом і очолив Міністерство оборони. Засновницею «Авіки» значиться Наталія Дишук з Дніпропетровська, а керівником є Ірина Гетман.

Теги: ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...