App Store Google Play

Борис Філатов: на сесії 23 березня ми встановили рекорд

24.03.2016 08:20
Борис Філатов: на сесії 23 березня ми встановили рекорд

Міський голова зазначив, що за різними пунктами порядку денного депутати мали різні думки і часто дискутували один з одним. Та питання, які стосуються соціально-економічного розвитку міста, народні обранці голосували, фактично, одностайно.

«Сьогодні ми поставили рекорд - з 62 депутатів з деяких питань порядку денного 62 голосували «за», тобто одноголосно. Це не може не радувати», - сказав Борис Філатов.

Очільник Дніпропетровська зазначив також, що тепер можна з упевненістю говорити про те, що роботу міської ради нарешті запущено.

Такої ж свідомої поведінки від народних обранців він очікує і наступної сесії – 30 березня. Засідання має стати доленосним для міста, адже на ньому планують прийняти нарешті новий бюджет.

«В кінці сьогоднішнього засідання я звернувся до всіх депутатів, до всіх колег для того, щоб за цей тиждень ми повністю завершили питання, пов'язані з обговоренням бюджету. Хотілося б, аби 30 числа депутати підтримали бюджет. У мене є відчуття, вони це зроблять», - повідомив Філатов.

Разом з тим, однією з найгарячіших тем обговорення став проект про дотримання заборони паління у громадських місцях. Депутати розділилися на два табори.

Борис Філатов підкреслив, що ніхто з народних обранців не проти боротьби із палінням.

«Є резонне зауваження - чи варто передавати функції по боротьбі з курінням Муніципальній гвардії. Тому сьогодні це положення було прийнято загалом. Думаю, що воно вимагає подальшої деталізації. Частина депутатів вважає, що нам треба доопрацювати проект вже прийнятий і якимось чином покласти контрольні функції на поліцію. Який сенс приймати документ нормативного характеру, який, фактично, декларативний, але при цьому не передбачає його реалізації», - упевнений міський голова.

Очільник Дніпропетровська наголосив, що у цій роботі потрібно враховувати інтереси як курців, так і тих, хто не палить, а також і підприємців. Борис Філатов не має сумнівів, що у ході подальших обговорень народним обранцям вдасться прийти в цьому питання до спільного знаменника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...