App Store Google Play

Борис Філатов: на сесії 23 березня ми встановили рекорд

24.03.2016 08:20
Борис Філатов: на сесії 23 березня ми встановили рекорд

Міський голова зазначив, що за різними пунктами порядку денного депутати мали різні думки і часто дискутували один з одним. Та питання, які стосуються соціально-економічного розвитку міста, народні обранці голосували, фактично, одностайно.

«Сьогодні ми поставили рекорд - з 62 депутатів з деяких питань порядку денного 62 голосували «за», тобто одноголосно. Це не може не радувати», - сказав Борис Філатов.

Очільник Дніпропетровська зазначив також, що тепер можна з упевненістю говорити про те, що роботу міської ради нарешті запущено.

Такої ж свідомої поведінки від народних обранців він очікує і наступної сесії – 30 березня. Засідання має стати доленосним для міста, адже на ньому планують прийняти нарешті новий бюджет.

«В кінці сьогоднішнього засідання я звернувся до всіх депутатів, до всіх колег для того, щоб за цей тиждень ми повністю завершили питання, пов'язані з обговоренням бюджету. Хотілося б, аби 30 числа депутати підтримали бюджет. У мене є відчуття, вони це зроблять», - повідомив Філатов.

Разом з тим, однією з найгарячіших тем обговорення став проект про дотримання заборони паління у громадських місцях. Депутати розділилися на два табори.

Борис Філатов підкреслив, що ніхто з народних обранців не проти боротьби із палінням.

«Є резонне зауваження - чи варто передавати функції по боротьбі з курінням Муніципальній гвардії. Тому сьогодні це положення було прийнято загалом. Думаю, що воно вимагає подальшої деталізації. Частина депутатів вважає, що нам треба доопрацювати проект вже прийнятий і якимось чином покласти контрольні функції на поліцію. Який сенс приймати документ нормативного характеру, який, фактично, декларативний, але при цьому не передбачає його реалізації», - упевнений міський голова.

Очільник Дніпропетровська наголосив, що у цій роботі потрібно враховувати інтереси як курців, так і тих, хто не палить, а також і підприємців. Борис Філатов не має сумнівів, що у ході подальших обговорень народним обранцям вдасться прийти в цьому питання до спільного знаменника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...