App Store Google Play

Борис Філатов: на сесії 23 березня ми встановили рекорд

24.03.2016 08:20
Борис Філатов: на сесії 23 березня ми встановили рекорд

Міський голова зазначив, що за різними пунктами порядку денного депутати мали різні думки і часто дискутували один з одним. Та питання, які стосуються соціально-економічного розвитку міста, народні обранці голосували, фактично, одностайно.

«Сьогодні ми поставили рекорд - з 62 депутатів з деяких питань порядку денного 62 голосували «за», тобто одноголосно. Це не може не радувати», - сказав Борис Філатов.

Очільник Дніпропетровська зазначив також, що тепер можна з упевненістю говорити про те, що роботу міської ради нарешті запущено.

Такої ж свідомої поведінки від народних обранців він очікує і наступної сесії – 30 березня. Засідання має стати доленосним для міста, адже на ньому планують прийняти нарешті новий бюджет.

«В кінці сьогоднішнього засідання я звернувся до всіх депутатів, до всіх колег для того, щоб за цей тиждень ми повністю завершили питання, пов'язані з обговоренням бюджету. Хотілося б, аби 30 числа депутати підтримали бюджет. У мене є відчуття, вони це зроблять», - повідомив Філатов.

Разом з тим, однією з найгарячіших тем обговорення став проект про дотримання заборони паління у громадських місцях. Депутати розділилися на два табори.

Борис Філатов підкреслив, що ніхто з народних обранців не проти боротьби із палінням.

«Є резонне зауваження - чи варто передавати функції по боротьбі з курінням Муніципальній гвардії. Тому сьогодні це положення було прийнято загалом. Думаю, що воно вимагає подальшої деталізації. Частина депутатів вважає, що нам треба доопрацювати проект вже прийнятий і якимось чином покласти контрольні функції на поліцію. Який сенс приймати документ нормативного характеру, який, фактично, декларативний, але при цьому не передбачає його реалізації», - упевнений міський голова.

Очільник Дніпропетровська наголосив, що у цій роботі потрібно враховувати інтереси як курців, так і тих, хто не палить, а також і підприємців. Борис Філатов не має сумнівів, що у ході подальших обговорень народним обранцям вдасться прийти в цьому питання до спільного знаменника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...