App Store Google Play

Вілкул більше не почесний - рішення Дніпропетровської міськради

23.03.2016 11:40
Вілкул більше не почесний - рішення Дніпропетровської міськради

Відсьогодні Олександр Вілкул не є почесним громадянином Дніпропетровська. За рішення, внесене до порядку денного на вимогу громадськості, проголосувало 38 депутатів. 20 висловились проти, двоє не голосували.

Голова фракції Наталія Начарьян на початку розгляду питань порядку денного звернулась до Бориса Філатова з проханням зняти це питання з розгляду і нагадала, що рішення було прийняте депутатським корпусом у 2013 році, тоді за присвоєння звання Олександру Юрійовичу проголосувала переважна більшість депутатів. Депутат перелічила низку виконаної тодішнім головою Дніпропетровської ОДА роботи на кшталт придбання патрульних машин, будівництва об'їзної дороги тощо, назвавши її "надзвичайно ефективною і унікальною".

Начарьян назвала внесення цього питання на голосування - "дріб'язквою помстою" з боку Бориса Філатова, який, на думку очільниці фракції, сам ініціював цю петицію.

Втім, під час голосування за зняття питання з порядку денного позиція Начарьян не знайшла підтримки у більшості в залі.

Обговорення питання тривало понад годину. Особливою емоційністю відзначився Руслан Вишневецький, який був обраний до міськради від Опозиційного блоку.

За словами головного алерголога області, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради Євгенії Дитятковської, Вілкул не має права носити звання почесного, адже саме його руками було вбито медицину в Дніпропетровську. Вона нагадала, як депутатів змушували віддавати на соціально-небезпечний експеримент, який наразі загрожує життям сотень тисяч дніпрян, лікарні та поліклініки міста.

Як відомо, електронна петиція  про позбавлення звання Почесного громадянина Дніпропетровська Олександра Вілкула виявилась рекордом для Дніпра - за сім днів петицію підписали 910 осіб при необхідних 900 голосах протягом місяця. 

Крім власне почесного звання, з Вілкула  будуть зняті такі пільги як звільнення від плати за користування усіма житлово-комунальними послугами та електроенергією за місцем проживання, безкоштовний проїзд в міському пасажирському транспорті та інші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...