App Store Google Play

У Дніпрі заборонять палити біля банкоматів і на Набережній

23.03.2016 15:20
У Дніпрі заборонять палити біля банкоматів і на Набережній

Депутати Дніпропетровської міськради розглянули рішення "Про затвердження переліку від куріння місць на території міста Дніпропетровська". В процесі обговорення обранці виключили з нього два пункти.

Зокрема, з проекту рішення були виключені положення, що стосувалися надання співробітникам КП "Муніципальна гвардія" повноважень проводити рейди у громадських місцях та закладах харчування та складати адміністративні протоколи за порушення закону про заборону куріння у громадських місцях.

Крім  того, департаменту споживчого ринку міськради не дозволили взяти на себе контрольні функції за дотриманням правил куріння у закладах громадського харчування.

Слідкуватиме за дотриманням законності патрульна поліція. 

Згідно з запропонованим рішенням, вільною зоною від тютюну і кальянів стануть банкомати і триметрова зона навколо них, автовокзал та залізничні станції, Набережна, дитячі майданчики та десятиметрова зона навколо них, зупинки громадського транпорту та двадцятиметрова зона навколо них, заклади охорони здоров'я та тридцяметрова зона навколо них, стадіони, спортивні арени, газони, пішохідні доріжки, релігійгі заклади та історичні пам'ятки, сквери, готелі, гуртожитки, органи державної влади тощо.

Палити в приміщеннях можна лише у спеціально відведених місцях, що обладнані витяжною вентиляцією та мають відповідну наочну інформацію.

Після тривалої дискусії Борис Філатов доручив авторам ініціативи знайти такий алгоритм роботи, який би не порушував права ані підприємців, ані курців, ані тих, хто не має шкідливих звичок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...