App Store Google Play

Перед черговою сесією Дніпропетровської міської ради відбувся виконком

23.03.2016 08:40
Перед черговою сесією Дніпропетровської міської ради відбувся виконком

Присутні обговорили низку важливих питань. Зокрема, проголосували рішення про позбавлення метрополітену і електротранспорту від сплати податку на землю, про положення про електронні петиції, про позбавлення Олександра Вілкула звання «Почесний громадянин м. Дніпропетровська» тощо. Позиції, за які проголосували члени виконкому, вже завтра будуть винесені на сесійне засідання. Остаточне рішення по ним прийматимуть депутати.

Ще одним пунктом порядку денного сьогоднішнього виконкому стало питання положення про електронні петиції. Так на порталі міськради пропонують створити спеціальне вікно, де люди зможуть подати електронні петиції. На розгляд он-лайн подань пропонується виділити 2 дні. Аби петиція потрапила на розгляд міського голови, за місяць вона має набрати не менше 900 голосів. Очікується також, що подані петиції розглядатиме спеціальна комісія.

Аби убезпечити систему від так званих ботів, на виконкомі було запропоновано зробити ідентифікацію городян через банк ID. У такий спосіб людину можна перевірити через банківську систему, яку вона використовує. Такі перевірки – цілком в рамках закону.

Члени виконкому також проголосували за рішення перейменувати райради у відповідності до нових назв районів Дніпропетровська.

На засіданні також визначилися з тим, хто представлятиме міськраду в обласній асоціації органів місцевого самоврядування. Так вирішили, що цю почесну місію нададуть міському голові Борису Філатову, його заступниці Олені Молошній та секретарю міськради В’ячеславу Мішалову.

Серед питань, що піднімалися також – дотримання закону про заборону паління у громадських місцях.

Обговорили також і петицію городян з вимогою позбавити Олександра Вілкула звання «Почесного громадянина» Дніпропетровська. Ця електронна петиція набрала більше тисячі голосів. Міський голова Борис Філатов зазначив, що вимоги городян ігнорувати неможна. Утім, «всіх має оцінити історія».

Серед інших пропозицій також посмертно надати звання «Почесного громадянинам. Дніпропетровська» колишньому головному режисерові Дніпропетровського державного академічного театру опери та балету, народному артистові України Юрієві Чайці.

Разом з тим, на засіданні виконкому говорили про зміни до структури, перевезення дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, про те, як їздитимуть у дніпропетровській підземці пільговики. Члени виконкому також прийняли рішення про передачу на баланс територіальної громади низки відремонтованих архітектурних форм.

У новій структурі пропонують розділити соціально-гуманітарний департамент на два відповідні відомства. Департамент гуманітарної політики підпорядкувати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів з гуманітарних питань. Департамент соціальної політики підпорядкувати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Також пропонується в межах департаменту соціальної політики визначити управління соціального захисту, службу у справах дітей та управління по роботі з учасниками АТО. В департаменті гуманітарної політики – визначити управління освіти, культури, молодіжної політики, національно-патріотичного виховання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...