App Store Google Play

Геннадій Корбан уклав мирову угоду з народним депутатом Сергієм Рудиком, - адвокат

23.03.2016 17:20
Геннадій Корбан уклав мирову угоду з народним депутатом Сергієм Рудиком, - адвокат

"Мій підзахисний, Gennady Korban, дійсно уклав угоду про примирення з народним депутатом Сергієм Рудиком, яка була затвердженa Кіровським районним судом міста Дніпропетровська. Про те, що кримінальне провадження стосовно Геннадія по епізоду Рудика існувала давно, Корбан і сам говорив в різних інтерв'ю, тому висунута підозра була прогнозована", - заявила 23 березня на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук адвокат Оксана Томчук.

Адвокат запевняє, що питання було врегульовано в юридичній площині, без участі олігархів, Адміністрації Президента і будь-яких впливових осіб з провладних фракцій.

За словами Томчук, Геннадій зробив цей вибір так само рішуче, як і в 2014-му році, коли потрібно було вибирати між збереженням цілісності України і особистими ризиками.

"Я двічі була безпосереднім свідком героїзму цієї людини. Перший раз - два роки тому, коли він пожертвував власною безпекою (сепаратисти шість разів чинили замах на його життя), здоров'ям, особистим життям, добробутом. Він зробив все, щоб в Дніпропетровській області, а може і в усій Україні, був мир над головою. Хто знає, в якій би країні ми сьогодні опинилися, якби ця зовні маленька людина не вчинила так, як він вчинив?
На відміну від діючих політиків-словоблудів, які сьогодні оголосили себе чистюлями, охоронцями моральності та порядку, Корбан пішов на подвиг. Тоді Геннадій діяв в умовах фактичного воєнного часу, в режимі крайньої необхідності. Це режим, коли не працюють закони, а якщо їм слідувати в момент атаки зовнішнього ворога, то половина країни сьогодні опинилася б у владі російських терористів. Геннадій Корбан зробив більше, ніж всі політики разом узяті, які поклали його під каток системи тільки тому, що він дозволив собі їх критикувати.", - пише Оксана Томчук.

За словами активної учасниці судового процесу над Корбаном, процес зайшов в складну репутаційну площину, в першу чергу для України.

"Судилище, яке ми всі спостерігали не так давно, фактично оголило всю абсурдність, гниль і безглуздість правоохоронної і судової систем, перш за все, в очах західної і цивілізованої громадськості. Парадокс полягає в тому, що вся ця порочна машина включилася проти людини, яка захистила Україну, а не проти її ворогів - сепаратистів, що розгулюють по київських ресторанах, членів банди Януковича, які, до слова, продовжують безкарно заробляти гроші, беручи участь в корупційних схемах.

Сьогодні у мене була робоча зустріч з моїм підзахисним перед завтрашнім засіданням апеляційного суду м.Києва, який має розглянути питання законності чергової зміни запобіжного заходу. Крім іншого, ми обговорили останні новини. Геннадій прочитав всі домисли діючих політиків, посміхнувся і сказав: «Я не зрадив ані країну, ані близьких, ані друзів, і не приховував правду про себе - ні тоді, ні зараз. Чого не скажеш про багатьох наших політиків, які боягузливо відсиджувалися на диванах в лихоліття, а сьогодні «мужньо» приторговують «правдою» », - передає слова Корбана його адвокат.

Оксана Томчук стверджує, що не цікавилась, що Корбан має намір робити далі - чи залишиться він політиком, бізнесменом, або просто людиною. Але вона впевнена: Корбан увійде в історію Дніпропетровська, а можливо і всієї країни - назавжди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...