App Store Google Play

Геннадій Корбан уклав мирову угоду з народним депутатом Сергієм Рудиком, - адвокат

23.03.2016 17:20
Геннадій Корбан уклав мирову угоду з народним депутатом Сергієм Рудиком, - адвокат

"Мій підзахисний, Gennady Korban, дійсно уклав угоду про примирення з народним депутатом Сергієм Рудиком, яка була затвердженa Кіровським районним судом міста Дніпропетровська. Про те, що кримінальне провадження стосовно Геннадія по епізоду Рудика існувала давно, Корбан і сам говорив в різних інтерв'ю, тому висунута підозра була прогнозована", - заявила 23 березня на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук адвокат Оксана Томчук.

Адвокат запевняє, що питання було врегульовано в юридичній площині, без участі олігархів, Адміністрації Президента і будь-яких впливових осіб з провладних фракцій.

За словами Томчук, Геннадій зробив цей вибір так само рішуче, як і в 2014-му році, коли потрібно було вибирати між збереженням цілісності України і особистими ризиками.

"Я двічі була безпосереднім свідком героїзму цієї людини. Перший раз - два роки тому, коли він пожертвував власною безпекою (сепаратисти шість разів чинили замах на його життя), здоров'ям, особистим життям, добробутом. Він зробив все, щоб в Дніпропетровській області, а може і в усій Україні, був мир над головою. Хто знає, в якій би країні ми сьогодні опинилися, якби ця зовні маленька людина не вчинила так, як він вчинив?
На відміну від діючих політиків-словоблудів, які сьогодні оголосили себе чистюлями, охоронцями моральності та порядку, Корбан пішов на подвиг. Тоді Геннадій діяв в умовах фактичного воєнного часу, в режимі крайньої необхідності. Це режим, коли не працюють закони, а якщо їм слідувати в момент атаки зовнішнього ворога, то половина країни сьогодні опинилася б у владі російських терористів. Геннадій Корбан зробив більше, ніж всі політики разом узяті, які поклали його під каток системи тільки тому, що він дозволив собі їх критикувати.", - пише Оксана Томчук.

За словами активної учасниці судового процесу над Корбаном, процес зайшов в складну репутаційну площину, в першу чергу для України.

"Судилище, яке ми всі спостерігали не так давно, фактично оголило всю абсурдність, гниль і безглуздість правоохоронної і судової систем, перш за все, в очах західної і цивілізованої громадськості. Парадокс полягає в тому, що вся ця порочна машина включилася проти людини, яка захистила Україну, а не проти її ворогів - сепаратистів, що розгулюють по київських ресторанах, членів банди Януковича, які, до слова, продовжують безкарно заробляти гроші, беручи участь в корупційних схемах.

Сьогодні у мене була робоча зустріч з моїм підзахисним перед завтрашнім засіданням апеляційного суду м.Києва, який має розглянути питання законності чергової зміни запобіжного заходу. Крім іншого, ми обговорили останні новини. Геннадій прочитав всі домисли діючих політиків, посміхнувся і сказав: «Я не зрадив ані країну, ані близьких, ані друзів, і не приховував правду про себе - ні тоді, ні зараз. Чого не скажеш про багатьох наших політиків, які боягузливо відсиджувалися на диванах в лихоліття, а сьогодні «мужньо» приторговують «правдою» », - передає слова Корбана його адвокат.

Оксана Томчук стверджує, що не цікавилась, що Корбан має намір робити далі - чи залишиться він політиком, бізнесменом, або просто людиною. Але вона впевнена: Корбан увійде в історію Дніпропетровська, а можливо і всієї країни - назавжди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...