App Store Google Play

Депутатів міської ради водитимуть на безкоштовні екскурсії

23.03.2016 17:00
Депутатів міської ради водитимуть на безкоштовні екскурсії

Дніпропетровських депутатів водитимуть на екскурсії. Така незвичайна ініціатива з'явилась у Дніпропетровську. Озвучила її активістка Катерина Сорокіна на своїй сторінці у соціальній мережі.

"У зв'язку з відірваністю від реальності депутатів міської ради та неможливістю зрозуміти потреби населення і, як наслідок, сформувати бюджет міста, впровадити програми розвитку та визначитись з першочерговістю виділення ресурсу на найнагальніші питання, дніпропетровські активісти пропонують проводити для обранців  екскурсії соціальними об'єктами Дніпропетровська", - описала дніпрянка суть ідеї.

Екскурсії пропонують водити дитячіми та пологовими будинками, полікліниками та лікарнями, школами та дитячими садкими тощо. 

"У перспективі: відвідування держструктур міста (для загального розвитку та усвідомлення рівня обслуговування населення), окремих (непочесних, а пересічних) громадян в складних життєвих ситуаціях та ще багато цікавого та неочікуваного із життя рідного міста у якості бонуса", - написала активістка.

Екскурсії пропонується починати перед засіданням профільних комісій на зупинці Воскресенській (хто ще не звик - то лєніна) о 8-30 ранку. Грошей з депутатів брати не планують.

"Оплачується лише проїзд у міському електротранспорті (де починається проникнення ситуацією) та обід у місцях громадського харчування по місцю виїзда. Бажаючі можуть записуватись у коментарях", - йдеться  у повідомленні.

От чого організатори просять обранців при собі не мати - то це кишенькових журналістів та охорони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...