App Store Google Play

Депутат розповів, про що говорив з обраними від Опозиційного Блоку депутатами Олександр Вілкул

23.03.2016 11:35
Депутат розповів, про що говорив з обраними від Опозиційного Блоку депутатами Олександр Вілкул

Депутат Руслан Вишневецький розповів, про що говорив з обраними від Опозиційного Блоку депутатами Олександр Вілкул.

Емоційний виступ обранець здійснив в рамках обговорення позбавлення Вілкула звання Почесного громадянина.

Вишневецький зізнався, що пришов до команди перспективного на його думку політика в 2015 році, став депутатом, однак був розчарований методами роботи команди Опоблоку під керівництвом Вілкула.

"Основними темами на фракціях, які вів сам Вілкул, були не початок конструктивної роботи, а те, які комісії заберемо, як призначатимемо керівників КП і ділитимемо портфелі, як заважатимемо Філатову і дискредитуватимемо його в місті", - розповів Вишневецький.

Основна теза, яку висував Вілкул на кожному засіданні фракції, за словами Вишневецького – “Що місту і людям гірше – тим нам для підняття рейтингу партії на майбутніх виборах краще”.

"Саша Білий на тлі Саші Вілкула – “мєлочь пузатая”, - підсумував депутат, зауваживши, що Вілкул використовував своє почесне звання для здійснення оборудок і введення в оману людей, отже не має права називатись почесним.

Відтак, заявив депутат, який нині є членом групи "Опозиційний Блок - Дніпропетровськ", він розчарувався у Вілкулі як у гідному політику, конструктивному керівнику. Крім того, депутат направив звернення до СБУ, Генпрокурора та Президента щодо розслідування вчинених протиправних дій з боку Олександра Вілкула.

Нагадаємо, що під час голосування за зняття питання з порядку денного позиція керівника фракції ОБ Начарьян не знайшла підтримки у більшості в залі.

Наразі триває емоційне обговорення даного питання в рамках порядку денного. Колеги Вілкула по партії наполягають на тому, що звання може присвоюватись лише за виконання посадових обов'язків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...