App Store Google Play

Депутат розповів, про що говорив з обраними від Опозиційного Блоку депутатами Олександр Вілкул

23.03.2016 11:35
Депутат розповів, про що говорив з обраними від Опозиційного Блоку депутатами Олександр Вілкул

Депутат Руслан Вишневецький розповів, про що говорив з обраними від Опозиційного Блоку депутатами Олександр Вілкул.

Емоційний виступ обранець здійснив в рамках обговорення позбавлення Вілкула звання Почесного громадянина.

Вишневецький зізнався, що пришов до команди перспективного на його думку політика в 2015 році, став депутатом, однак був розчарований методами роботи команди Опоблоку під керівництвом Вілкула.

"Основними темами на фракціях, які вів сам Вілкул, були не початок конструктивної роботи, а те, які комісії заберемо, як призначатимемо керівників КП і ділитимемо портфелі, як заважатимемо Філатову і дискредитуватимемо його в місті", - розповів Вишневецький.

Основна теза, яку висував Вілкул на кожному засіданні фракції, за словами Вишневецького – “Що місту і людям гірше – тим нам для підняття рейтингу партії на майбутніх виборах краще”.

"Саша Білий на тлі Саші Вілкула – “мєлочь пузатая”, - підсумував депутат, зауваживши, що Вілкул використовував своє почесне звання для здійснення оборудок і введення в оману людей, отже не має права називатись почесним.

Відтак, заявив депутат, який нині є членом групи "Опозиційний Блок - Дніпропетровськ", він розчарувався у Вілкулі як у гідному політику, конструктивному керівнику. Крім того, депутат направив звернення до СБУ, Генпрокурора та Президента щодо розслідування вчинених протиправних дій з боку Олександра Вілкула.

Нагадаємо, що під час голосування за зняття питання з порядку денного позиція керівника фракції ОБ Начарьян не знайшла підтримки у більшості в залі.

Наразі триває емоційне обговорення даного питання в рамках порядку денного. Колеги Вілкула по партії наполягають на тому, що звання може присвоюватись лише за виконання посадових обов'язків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...