App Store Google Play

У центрі Дніпра демонтували аварійну споруду, яка загрожувала життю та здоров’ю городян

22.03.2016 18:30
У центрі Дніпра демонтували аварійну споруду, яка загрожувала життю та здоров’ю городян

Про конструкцію, яка перебувала в аварійному стані, у «Міськсвітло» повідомили дніпропетровці. Стовп лінії електромереж вже довгий час стояв порожнім, та коли споруда покосилася, люди забили на сполох. Новопризначений директор КП «Міськсвітло» Віктор Старовойтов на скарги городян відреагував миттєво.

Роботи розпочали у вівторок об 11 годині ранку. Вже за три години з вулиці аварійний стовп прибрали. Усі лінії електропередач локалізували на сусідній опорі. Тож вдалося обійтися без збоїв у електропостачанні. Робота тролейбусів також не зазнала відчутних змін.

Опора лінії електромереж, що стояла по вулиці Володимира Мономаха, була на балансі міського трамвайного управління. Аварійний стовп прибрали силами КП «Міськсвітло» та аварійної служби контактних мереж. За роботами наглядали також представники поліції. Правоохоронці допомогли очистити майданчик біля аварійної споруди від припаркованих автівок.

«До комунального підприємства надійшло звернення від жителів міста щодо аварійного стовпа. Оцінивши всю ситуацію, було прийнято рішення демонтувати електроопору, щоб уникнути її подальшої руйнації з нанесенням збитків власникам автівок або здоров’ю людей», - каже директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віктор Старовойтов.

Такий демонтаж у Дніпропетровську не рідкість. Аварійні роботи проводяться регулярно.

«Заходи носять комплексний характер. Наприклад, вчора подібні роботи ми виконували на вулиці Космічній. Це наша спеціалізація, ми маємо встановлювати нові та ліквідувати старі опори», - зазначив Старовойтов.

Віктор Старовойтов запевнив – у його відомстві відкриті до звернень дніпропетровців. Залишити своє повідомлення зі скаргами чи пропозиціями можна за адресою: вул. Шинна, 26, або за телефонами: 745-13-07, 745-31-29.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...