App Store Google Play

У центрі Дніпра демонтували аварійну споруду, яка загрожувала життю та здоров’ю городян

22.03.2016 18:30
У центрі Дніпра демонтували аварійну споруду, яка загрожувала життю та здоров’ю городян

Про конструкцію, яка перебувала в аварійному стані, у «Міськсвітло» повідомили дніпропетровці. Стовп лінії електромереж вже довгий час стояв порожнім, та коли споруда покосилася, люди забили на сполох. Новопризначений директор КП «Міськсвітло» Віктор Старовойтов на скарги городян відреагував миттєво.

Роботи розпочали у вівторок об 11 годині ранку. Вже за три години з вулиці аварійний стовп прибрали. Усі лінії електропередач локалізували на сусідній опорі. Тож вдалося обійтися без збоїв у електропостачанні. Робота тролейбусів також не зазнала відчутних змін.

Опора лінії електромереж, що стояла по вулиці Володимира Мономаха, була на балансі міського трамвайного управління. Аварійний стовп прибрали силами КП «Міськсвітло» та аварійної служби контактних мереж. За роботами наглядали також представники поліції. Правоохоронці допомогли очистити майданчик біля аварійної споруди від припаркованих автівок.

«До комунального підприємства надійшло звернення від жителів міста щодо аварійного стовпа. Оцінивши всю ситуацію, було прийнято рішення демонтувати електроопору, щоб уникнути її подальшої руйнації з нанесенням збитків власникам автівок або здоров’ю людей», - каже директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віктор Старовойтов.

Такий демонтаж у Дніпропетровську не рідкість. Аварійні роботи проводяться регулярно.

«Заходи носять комплексний характер. Наприклад, вчора подібні роботи ми виконували на вулиці Космічній. Це наша спеціалізація, ми маємо встановлювати нові та ліквідувати старі опори», - зазначив Старовойтов.

Віктор Старовойтов запевнив – у його відомстві відкриті до звернень дніпропетровців. Залишити своє повідомлення зі скаргами чи пропозиціями можна за адресою: вул. Шинна, 26, або за телефонами: 745-13-07, 745-31-29.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...