App Store Google Play

У центрі Дніпра демонтували аварійну споруду, яка загрожувала життю та здоров’ю городян

22.03.2016 18:30
У центрі Дніпра демонтували аварійну споруду, яка загрожувала життю та здоров’ю городян

Про конструкцію, яка перебувала в аварійному стані, у «Міськсвітло» повідомили дніпропетровці. Стовп лінії електромереж вже довгий час стояв порожнім, та коли споруда покосилася, люди забили на сполох. Новопризначений директор КП «Міськсвітло» Віктор Старовойтов на скарги городян відреагував миттєво.

Роботи розпочали у вівторок об 11 годині ранку. Вже за три години з вулиці аварійний стовп прибрали. Усі лінії електропередач локалізували на сусідній опорі. Тож вдалося обійтися без збоїв у електропостачанні. Робота тролейбусів також не зазнала відчутних змін.

Опора лінії електромереж, що стояла по вулиці Володимира Мономаха, була на балансі міського трамвайного управління. Аварійний стовп прибрали силами КП «Міськсвітло» та аварійної служби контактних мереж. За роботами наглядали також представники поліції. Правоохоронці допомогли очистити майданчик біля аварійної споруди від припаркованих автівок.

«До комунального підприємства надійшло звернення від жителів міста щодо аварійного стовпа. Оцінивши всю ситуацію, було прийнято рішення демонтувати електроопору, щоб уникнути її подальшої руйнації з нанесенням збитків власникам автівок або здоров’ю людей», - каже директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віктор Старовойтов.

Такий демонтаж у Дніпропетровську не рідкість. Аварійні роботи проводяться регулярно.

«Заходи носять комплексний характер. Наприклад, вчора подібні роботи ми виконували на вулиці Космічній. Це наша спеціалізація, ми маємо встановлювати нові та ліквідувати старі опори», - зазначив Старовойтов.

Віктор Старовойтов запевнив – у його відомстві відкриті до звернень дніпропетровців. Залишити своє повідомлення зі скаргами чи пропозиціями можна за адресою: вул. Шинна, 26, або за телефонами: 745-13-07, 745-31-29.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...