App Store Google Play

У Кривому Розі «Весташляхбуд» купив за держкошти техніку, однак звітувати за два роки роботи не схотів

22.03.2016 10:30
У Кривому Розі «Весташляхбуд» купив за держкошти техніку, однак звітувати за два роки роботи не схотів

Керівник «Весташляхбуд» Віталій Мілюков не захотів відзвітувати про виконану ремонті доріг в Кривому Розі за останні два роки. Саме його фірма виконує всі великі дорожні роботи. Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на "Первый Городской".

Про це стало відомо з відповіді на депутатський запит криворізького нардепа Костянтина Усова. У самому зверненні запрошувалися дані про техніку, яка знаходиться в наявності у «Весташляхбуд», вартості одного квадратного метра ямкового ремонту, а також про гроші, які витратили за останні два роки на капітальний та ямковий ремонт доріг в Кривому Розі.


Але в «Весті» повідомили, звітувати ні в чому не будуть, підприємство приватне, тому повідомляти, на що витрачають державні гроші і як поводяться з міською технікою, - відмовляються.  Крім того, в листопаді минулого року підприємство отримало в оренду від міста дві машини дорожні комбіновані зі змінним обладнанням та автогрейдер ГС-29, куплені за бюджетні гроші. Стан і місцезнаходження цих машин на даний момент під питанням.

Відзначимо, згідно з законом «Про статус народного депутата», Костянтин Усов має право вимагати інформацію від підприємства будь-якої форми власності та підпорядкування, а відмова відповідати на депутатський запит несе за собою адміністративну відповідальність.


У зв'язку з цим криворізький нардеп заявив, за результатами незадовільної роботи «Весташляхбуд» під час останнього снігопаду діяльність компанії по експлуатації міської техніки і освоєння мільйонів з міського бюджету на укладку доріг повинна бути ретельно вивчена.


Нагадаємо, «Весташляхбуд» виграє тендери на ремонт доріг в нашому місті, починаючи з 2008 року. У минулому році підприємство отримало підряд на 66 мільйонів гривень. Однак, так і не відзвітував про свою діяльність. Співзасновником «Весташляхбуд» є екс-мер Кривого Рогу Юрій Любоненко, фірма входить в концерн «Веста» та займається азс по всій території України. «Весті» також належить компанія «Екоспецтранс» з вивезення сміття в Кривому Розі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...