App Store Google Play

У Кривому Розі «Весташляхбуд» купив за держкошти техніку, однак звітувати за два роки роботи не схотів

22.03.2016 10:30
У Кривому Розі «Весташляхбуд» купив за держкошти техніку, однак звітувати за два роки роботи не схотів

Керівник «Весташляхбуд» Віталій Мілюков не захотів відзвітувати про виконану ремонті доріг в Кривому Розі за останні два роки. Саме його фірма виконує всі великі дорожні роботи. Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на "Первый Городской".

Про це стало відомо з відповіді на депутатський запит криворізького нардепа Костянтина Усова. У самому зверненні запрошувалися дані про техніку, яка знаходиться в наявності у «Весташляхбуд», вартості одного квадратного метра ямкового ремонту, а також про гроші, які витратили за останні два роки на капітальний та ямковий ремонт доріг в Кривому Розі.


Але в «Весті» повідомили, звітувати ні в чому не будуть, підприємство приватне, тому повідомляти, на що витрачають державні гроші і як поводяться з міською технікою, - відмовляються.  Крім того, в листопаді минулого року підприємство отримало в оренду від міста дві машини дорожні комбіновані зі змінним обладнанням та автогрейдер ГС-29, куплені за бюджетні гроші. Стан і місцезнаходження цих машин на даний момент під питанням.

Відзначимо, згідно з законом «Про статус народного депутата», Костянтин Усов має право вимагати інформацію від підприємства будь-якої форми власності та підпорядкування, а відмова відповідати на депутатський запит несе за собою адміністративну відповідальність.


У зв'язку з цим криворізький нардеп заявив, за результатами незадовільної роботи «Весташляхбуд» під час останнього снігопаду діяльність компанії по експлуатації міської техніки і освоєння мільйонів з міського бюджету на укладку доріг повинна бути ретельно вивчена.


Нагадаємо, «Весташляхбуд» виграє тендери на ремонт доріг в нашому місті, починаючи з 2008 року. У минулому році підприємство отримало підряд на 66 мільйонів гривень. Однак, так і не відзвітував про свою діяльність. Співзасновником «Весташляхбуд» є екс-мер Кривого Рогу Юрій Любоненко, фірма входить в концерн «Веста» та займається азс по всій території України. «Весті» також належить компанія «Екоспецтранс» з вивезення сміття в Кривому Розі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...