App Store Google Play

Що змінилось за рік на Дніпропетровщині: в ОДА прозвітували про 366 днів роботи команди Резніченка

22.03.2016 10:00
Що змінилось за рік на Дніпропетровщині: в ОДА прозвітували про 366 днів роботи команди Резніченка
Більше 2 мільйонів квадратних метрів відремонтованих доріг, близько 1,5 тисячі додаткових місць в дитсадках, адмінпослуги онлайн, прозорий бюджет та відкритий конкурс перевізників. Це лише неповний перелік досягнень за рік роботи команди Валентина Резніченка в Дніпропетровській облдержадміністрації. Що змінилося за останній рік в Дніпропетровській області, розповів радник очільника регіону Юрій Голик на щотижневому брифінгу.

З весни 2015 року Дніпропетровська ОДА та її очільник Валентин Резніченко приступили до реалізації нової стратегії розвитку області. В її основі – проактивна позиція, системне управління змінами, впровадження інновацій в менеджмент регіону. Все почалося з команди. З 12 радників Валентина Резніченка, 9 - волонтери, ті, хто боронив незалежність України. В команді й люди з бізнесу та досвідчені управлінці. З системи управління було звільнено 650 чиновників, що дублювали функції чи неефективно працювали.

Вже першим проектом, реалізованим під керівництвом Валентина Резніченка, Дніпропетровщина продемонструвала роботу на результат.

«Рік тому першою масштабною задачею стало будівництво фортифікаційних споруд в зоні АТО. Одна з таких була на околиці Горлівки, яку Валентин Резніченко особисто інспектував. Пообіцяв воїнам, які відстоювали там незалежність, її збудувати, і ми це зробили. Дніпропетровщина почала будувати пізніше за всіх, однак звела фортифікацію першою», - зазначив радник очільника регіону.

Після цього було реалізовано близько 20 інноваційних проектів та більше 200 проектів з розвитку інфраструктури.

Дніпропетровщина показала приклад Україні і першою з усіх регіонів впровадила систему електронних торгів ProZorro, яка виключає корупцію при проведенні держзакупівель. Завдяки волонтерам з усього світу в регіоні реалізовано проект електронних адмінпослуг iGov. Тепер мешканці Дніпропетровщини, не виходячи з дому, онлайн можуть отримувати субсидію, довідки, адміністративні дозволи, замовляти паспорт, свідоцтво про народження дитини, розпочинати та вести власний бізнес.

Вперше за останні 10 років тепловики почали на 100% сплачувати рахунки за газ. На альтернативне паливо переведено 9 котельних, модернізовано ще 3. У планах збудувати 50 котелень на альтернативному паливі у Нікополі, Орджонікідзе та Марганці.

Коштом обласного бюджету відремонтовано 400 тисяч квадратних метрів доріг, загалом за рахунок бюджетів усіх рівнів – більше 2 мільйонів квадратних метрів, прокладено 130 км водоводів. Більше 30 тисяч мешканців Дніпропетровщини, у яких ніколи не було води, тепер її мають. Відкрито 3 дитячих садки, 17 навчально-виховних комплексів, 38 додаткових груп – більше 1,2 тисячі дітей отримали можливість відвідувати дитсадок.

Першою в Україні Дніпропетровщина відкрила Центр допомоги бійцям АТО та його 22 філії в усіх містах та районах області. Розпочала створювати єдиний реєстр демобілізованих. Наразі до нього внесено інформацію про 4,5 тисячі бійців. Відкрито єдине вікно з оформлення землі для військових. Курси англійської, ІТ, водіїв – все це для того, щоб демобілізовані поверталися до мирного життя та знаходили своє місце в регіоні.

Перезавантажили за рік роботи й економіку Дніпропетровщини. Щорічний моніторинг Мінрегіону визначив Дніпропетровщину лідером економічного розвитку України. Успіх регіональної економічної стратегії пов'язаний, насамперед, з бюджетною децентралізацією, інвестиційними проектами і зниженням корупційного тиску на бізнес.

Завдяки бюджетній децентралізації Дніпропетровщина перевиконала планові показники бюджету більш ніж на 2 млрд. грн. Додаткові кошти дозволили у 2015 році лише в обласному бюджеті в 5 разів збільшити витрати на соціальну сферу, в 4 рази - на ремонт доріг і в 1,5 рази - на реконструкцію ЖКГ. Цьогоріч на розвиток регіону в обласному бюджеті закладено 1,5 млрд. грн. Це на 61% більше, ніж торік.

Переглянути публічний звіт можна за посиланням: https://youtu.be/VI0IkZAb-RA.

Ознайомитися з інфографікою про досягнення Дніпропетровщини за рік роботи команди Валентина Резніченка.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...