App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА шукає відповідальних перевізників на 10 маршрутів

22.03.2016 15:50
Дніпропетровська ОДА шукає відповідальних перевізників на 10 маршрутів

На Дніпропетровщині оголошено новий конкурс перевізників на 10 міжміських та приміських маршрутів. Основна вимога до автопідприємств – безпека та комфорт пасажирів. Документи від претендентів приймають до 17.00 11 квітня. Переможці будуть визначені у травні. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина першою в Україні проводить конкурси перевізників у прямому ефірі. Ми зробили цю процедуру максимально відкритою. Уважно слідкуємо, щоб перевізники подали всі необхідні документи, та перевіряємо їх достовірність. На дорогах області будуть працювати лише підприємства, які гарантують пасажирам безпеку і комфорт. Тільки справні авто та професійні водії», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Конкурс проходитиме у 2 етапи. Перший етап відбудеться 12 квітня. Комісія розкриє перший конверт з документами учасників конкурсу. Після цього перевірятимуть достовірність даних. Відповідно до законодавства підприємства, які надали неправдиву інформацію, до другого етапу конкурсу не допускаються.

Другий етап відбудеться у травні. Відкриють другий конверт, де вказані маршрути, на які претендують перевізники. Далі визначать переможців.
Весь конкурс, від відкриття конвертів з документами до оголошення переможців, проходитиме онлайн. Спостерігати за ним можна на сайті Дніпропетровської ОДА.

«Цього разу ми обираємо перевізників на 10 міжміських та приміських маршрутів області. Маршрут між Кривим Рогом та селом Радгоспне - новий. Запустити такий автобус очільника області просили під час особистого прийому», - розповів заступник начальника управління інфраструктури ОДА Станіслав Робота.

На Дніпропетровщині – більше 406 приміських, 258 міжміських і 359 міських маршрутів. На них працюють близько 4 тисяч машин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...