App Store Google Play

Бюджету Дніпра на 2016 рік ще немає, а у Філатова вже говорять про бюджет-2017

22.03.2016 15:10
Бюджету Дніпра на 2016 рік ще немає, а у Філатова вже говорять про бюджет-2017

Перший заступник міського голови Дмитро Погребов планує розпочати бюджетування-2017 не пізніше середини цього року. За його словами, це вже буде зовсім інша система планування, а відповідно й більше можливостей для Дніпропетровська. Крім планів на майбутнє є і теперішні досягнення. Які вони – про це Дмитро Погребов розповів під час традиційної прес-конференції.

«За 2 місяці ми йдемо з перевиконанням поставленого плану. У нас залишки більше мільярда гривень на рахунках. Гроші потрібно класти на депозит. Чому раніше нікому це в голову не приходило? Потрібно вирішити ряд процедурних питань. Це буде окрема стаття у голосуванні бюджету на цей рік», - каже Дмитро Погребов.

За його словами, необхідно комплексно підходити до використання містом своїх же коштів. Аби навести лад у фінансовому секторі, Дмитро Погребов пропонує, зокрема, класти залишок бюджетних коштів на депозит. За умови, що такий залишок бюджету наразі складає близько одного млрд. грн, за 3 місяці, при 20% ставки, можна отримати додаткові 50 млн. грн. Це додаткові гроші на реалізацію важливих програм життєдіяльності Дніпропетровська.

Дмитро Погребов також підкреслив, що за кожним рішенням повинна стояти аналітика, а у вирішенні нагальних питань так само потрібний системний підхід. Так стратегію розвитку необхідно мати не по одному об'єкту, а по галузі в цілому.

Зокрема, у бюджеті-2016 на охорону здоров’я планують виділити більше 1 млрд грн. Це на вдвічі більше, ніж було.

Освіта і спорт отримають з міського бюджету 2,2 млрд. грн.

Погребов підкреслив, що дофінансування цих галузей з бюджету міста здійснюється на 35% і 65% відповідно.

Разом з тим, на розвиток культури у мерії хочуть витратити 325 млн грн. Це втричі більше за минулорічні видатки. Соціальний захист громадян обійдеться Дніпропетровську у 100 млн грн. Загалом по соціальному блоку видатки сягатимуть 123 млн грн.

На житлову сферу, у тому числі і ремонт житлового фонду, виділять 600 млн. Таке фінансування перевищує минулорічні показники на 315%. Видатки на комунальне господарство складають 1,7 млрд, що на 270% більше, ніж було минулого року.

Також на всі інші видатки та резерви у міському бюджеті передбачено 2,4 млрд. грн.

Одне з пріоритетних завдань команди Філатова- благоустрій міста. Так капітальні і поточні ремонти доріг обійдуться у 696 млн грн. Це в 4 рази більше, ніж минулого року. Ще близько 700 млн. грн закладено на продовження будування метрополітену, 120 млн. на наведення ладу у міських парках. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...