App Store Google Play

Бійці-добровольці отримали відзнаки від очільника Дніпропетровської ОДА

22.03.2016 16:50
Бійці-добровольці отримали відзнаки від очільника Дніпропетровської ОДА

Вони одними з перших пішли боронити Батьківщину. Захищаючи від ворога незалежність України в зоні АТО, не шкодували ні здоров’я, ні життя. За мужні подвиги два десятки героїв отримали державні та обласні відзнаки. Сьогодні нагороди бійцям 40-го мотопіхотного батальйону та 17-ї гвардійської танкової бригади вручив очільник області Валентин Резніченко.

«Рік наша команда працює в ОДА. Багато ще потрібно зробити, і ми будемо працювати далі. Проте мені не соромно перед вами за те, чого ми досягли за цей час, - звернувся до бійців Валентин Резніченко. - Я пишаюся, що сьогодні нагороджую вас. Для мене це - велика честь».

Очільник області стоячи подякував хлопцям. Він вручив нагороди військовим 40-го окремого мотопіхотного батальйону та 17-ї окремої гвардійської танкової бригади. Бійці отримали нагрудний знак Головнокомандуючого ЗСУ та годинник від Дніпропетровської ОДА.

«Сьогодні нагороди отримали добровольці. Вони пішли в АТО першими. На ходу опановували техніку та зброю. Вчилися дуже швидко і гідно поводилися на полях бою. Ця нагорода переважно за героїзм, проявлений під час боїв в Дебальцевому», - розповів полковник, заступник командира 40 батальону Юрій Синьковський.

У Дебальцевому був і старший лейтенант Павло Голівер. Успішний адвокат пішов на фронт в серпні 2014-го. Служба була нелегкою – давалися в знаки старі хвороби. Проте не здавався – потрібно було боронити Батьківщину.

«Передові позиції, сепаратисти на відстані 800 метрів, снайперські кулі свистять над головою, - згадує військові будні Павло Голівер. – Важко було коли дізнався, що побратими потрапили в полон. Я тоді лікувався у госпіталі. За хлопців дуже переживав. Від інтернету не відривався, доки не побачив всіх своїх в списку звільнених».

Нагородами хлопці пишаються. Та додають: головне, щоб побратими повернулися додому живими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...