App Store Google Play

Агітація міжнародного рівня: Вілкул вкрав фото дітей з Росії для власної реклами

21.03.2016 12:00
Агітація міжнародного рівня: Вілкул вкрав фото дітей з Росії для власної реклами

Прокуратура м.Мурома (РФ) планує подати судовий позов на кандидата в мери Кривого Рогу Юрія Вілкула за використання у виборчій агітації фотознімку муромських першокласників.

Так, після публікації статті, на сайті «Перший Криворізький», стосовно використання фотографії муромских школярів у передвиборчій агітації в Кривому Розі, прокуратура Мурома виявила готовність дати справі правову оцінку.

19 березня на сайті "Комсомольської Правди" з'явилася стаття, в якій йдеться про те, що муромских школярів «використовують» для агітації на виборах в Україні.

«Знімок муромских першокласників абсолютно незбагненним чином з'явився на передвиборних білбордах в місті Кривий Ріг. Скоро там позачергові вибори мера, і кандидати змагаються в методах агітації і «куховарять» плакати з найгіршим рецептами брудної пропаганди. Та й крадуть фотки, як ніби газ з труб», - йдеться в статті.

Даний факт викликав, також, справедливу реакцію з боку Муромської гімназії, адже мало хто з батьків захотів би, що б фотографія його дитини спонукала до голосування на виборах в чужій країні. Дані про те, кому належить білборд, зафарбовані фарбою. Інформація про замовника і відповідальному за випуск, також відсутній. Говорити з 100% упевненістю про причетність будь-кого з кандидатів до даної агітації не можна.

«Перший час ми навіть не знали, як реагувати. Це просто кошмар! Спочатку думали звертатися в прокуратуру, але потім вирішили відмовитися від цієї ідеї, тому що шукати винних на такій відстані в іншій країні просто безглуздо», - прокоментувала журналістам Комсомольської Правди, Ольга Кондратьєва, директор гімназії. «Замість цього ми вирішили трохи краще захистити свій сайт, щоб подібне в майбутньому не повторилося», - підсумувала директор.

Крім обурення керівництва гімназії, ця справа потрапила і в поле зору правоохоронних органів. Старший помічник прокурора області з наглядом за виконанням законів про неповнолітніх прокоментувала цю ситуацію:

«Якщо фото дітей були розміщені на білбордах без згоди батьків, і це підтвердить прокурорська перевірка (яка може бути розпочато за заявою або батьків, або керівництва школи), то ми звернемося в прокуратуру міста Кривий Ріг і почнемо взаємодія», - йдеться у повідомленні.

За словами помічника з нагляду за виконанням законів про неповнолітніх, якщо в прокуратуру або поліцію муромській області потрапить хоча б одне звернення, навіть від приватної особи - йому дадуть хід. Це змусить прокуратуру Кривого Рогу провести розслідування, знайти замовника реклами, передвиборний штаб кандидата, який розмістив білборд і притягнути до відповідальності.

1kr.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...