App Store Google Play

Майже 250 млн грн "розпиляли" за місяць 3 фірми-підрядника на ремонті водогонів

19.03.2016 09:30
Майже 250 млн грн "розпиляли" за місяць 3 фірми-підрядника на ремонті водогонів

ТОВ «Ліко-енерго», ТОВ «Технодетальпром» і ПП «Універсалгазбуд» з 22 лютого по 14 березня за результатами тендерів отримали підрядів у Дніпропетровській області на суму 234,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Більшу частину підрядів розіграв Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської облдержадміністраціїє

Фірма «Ліко-енерго» виконає:

  • реконструкцію ділянок магістрального водоводу Макорти – НФС – м. П’ятихатки за 59,82 млн грн.
  • нове будівництво магістрального водогону Південне – Першотравневе Нікопольського р-ну за 47,47 млн грн.
  • нове будівництво підвідної водопровідної мережі до с. Чапаєвка, с. Надія , с. Григорівка, с. Оленівка, с. Запоріжжя Широківського р-ну за 29,94 млн грн.
  • нове будівництво підвідного водоводу до с. Андріївка та с. Радевичеве Широківського р-ну за 24,82
  • відновлення гідрологічного режиму р. Піщанка на території Орлівщинської сільради Новомосковського р-ну за 11,28 млн грн.
  • будівництво підвідного водоводу від с. Михайлівка до с. Михайло-Заводське Апостолівського р-ну за 9,30 млн грн.
  • капітальний ремонт вул. Вишнева і вул. Набережна у с. Широка Дача Миколаївської селищної ради Широківського р-ну за 4,60 млн грн.
  • будівництво підвідного водоводу від с. Михайлівка до с. Катеринівка Апостолівського р-ну за 3,36 млн грн.

Крім того, «Технодетальпром» збудує підвідний водовід Першотравневе – Дмитрівка – Борисівка Нікопольського р-ну за 35,15 млн грн.

«Універсалгазбуд» збудує каналізацію в с. Широка Дача Миколаївської селищної ради Широківського р-ну за 8,81 млн грн.

На всі тендери, крім розчистки річки, приходило по одній-п’ять фірм із дешевшими пропозиціями, але їх не допускали до конкурсу через недоліки в документах.

Відтак переможці змагалися лише між собою.

Фірма «Ліко Енерго» зі статутним капіталом 2 тис грн. зареєстрована у 2013 році в с. Кіровка Криворізького р-ну. Засновницею є Олена Черепашенко, котра значиться контактною особою«Універсалгазбуду».

«Універсалгазбуд» належить Олександру Олексійовичу Борисюку, а «Технодетальпром» – Віктору Олексійовичу Борисюку.

Раніше засновником «Універсалгазбуду» був Сергій Ларіоненко – бізнес-партнер замкерівника Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в Дніпропетровській області ВГО «СГОУ «Народна рада» Олександром Юровських та Дмитром Шапраном, сином голови правління ЗАТ «Царичанський завод мінеральних вод» Сергія Шапрана – екс-депутата Дніпропетровської облради від блоку Лазаренка.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...