App Store Google Play

В Дніпрі за рахунок бюджету відновлять ще два стадіони

18.03.2016 16:30
В Дніпрі за рахунок бюджету відновлять ще два стадіони

18 березня депутати на засіданні бюджетної комісії говорили про плани на майбутнє та бюджетний проект на 2016 рік комунального підприємства «Молодь- спорт».

В планах підприємства відремонтувати стадіон «Авангард». Минулого року вже була зроблена перша частина проектної документації стадіону.

«Загалом, можна сказати, що роботи виконані на 50%, ще необхідно зробити другу частину проекту - баскетбольне, волейбольне та два футбольних поля, тенісний майданчик, тир та бігові доріжки», - сказав директор комунального підприємства «Молодь-спорт» Геннадій Лебідь.

За його словами необхідно також буде профінансувати роботи, які були виконані минулого року, але не були оплачені – це відведення землі та топографічні роботи. За словами директора комунального підприємства, цього року на реалізацію проекту необхідно виділити близько 370 тисяч гривень. Депутати одноголосно підтримали фінансування ремонту стадіону «Авангард».

Другий об'єкт, який планує реконструювати КП «Молодь спорт» – Спортклуб на житловому масиві Червоний камінь. «Приміщення там майже готове, необхідно тільки закінчити з освітленням та підлогою. Планується, щоб у спортклубі була тренажерна зала та зала для занять єдиноборствами», - сказав Геннадій Либідь.

Він додав, що було б непогано, якби у тренажерній залі безкоштовно могли займатись воїни АТО, а з ними щоб працювали тренери-волонтери.

Член бюджетної комісії Анастасія Староскольцева звернулась до депутатів з проханням підтримати проект реконструкції спорт-клубу. Вона також зазначила, що можна скоротити витрати на закупівлю обладнання за рахунок залучення спонсорських коштів. «Попередньо з цього приводу вже була розмова з футболістом Романом Зозулею, він сказав, що допоможе комунальному підприємству із придбанням тренажерів», - сказала Анастасія Староскольцева. Депутати одноголосно підтримали фінансування проекту реконструкції спортивного клубу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...