App Store Google Play

Школа виживання відкрилась у Дніпродзержинську

18.03.2016 13:10
Школа виживання відкрилась у Дніпродзержинську

17 березня у Дніпродзержинську в Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко відкрилася "Школа виживання".

Проблема виживання набуває все більшої актуальності у зв'язку з низкою негативних явищ в економічній, соціально-політичній, правовій, культурній та інших сферах життя суспільства. Заняття в "школі" проводитимуть фахівці: психологи, юристи, економісти, інструктори по самозахисту і самообороні.

Перша лекція була присвячена мистецтву спілкування.
Мистецтво спілкування - найважливіший навик, якому варто навчитися кожному з нас, незалежно від того, де ми працюємо і чим займаємося.
Щоб стати майстром спілкування, важливо розвивати найрізноманітніші навички: це і ораторську майстерність, і вміння керувати конфліктом, і навички ведення переговорів, і підстроювання до співрозмовника, володіння мімікою, голосом і жестикуляцією. Лекцію проводив практикуючий тренер Володимир Бойко.

В першу чергу має значення сама мова. Вона повинна бути чіткою, щоб вас не перепитували, інакше будете виглядати безглуздо. Говоріть в середньому темпі і стежте за гучністю голосу. Якщо ви будете звучати занадто тихо, слухачі швидко занудьгують і перестануть прислухатися, а якщо занадто голосно - вони відчують дискомфорт. Ваша мова повинна бути розміреним, середньої гучності і м'якою, щоб слухачам було приємно.
Якщо ви малознайомі зі співрозмовником, то не варто починати розмову відразу з серйозних тем. Краще почніть з нейтрального: поговоріть про погоду, новинки музики, кіно чи літератури. І поступово ви зможете говорити про більш важливі речі, не відчуваючи незручності.

Не слід говорити про проблеми зі здоров'ям, грошових труднощах і сімейних справах. Взагалі, все особисте - це табу в світській бесіді. Також не варто говорити про погані новини: можливо, співрозмовника дана тема насторожить і він знайде привід, щоб відлучитися. Не рекомендується обговорювати і зовнішній вигляд своїх спільних знайомих з іншими людьми. Так ви покажете себе не з кращого боку. Не будьте занадто категоричними. Не варто тільки стверджувати чи заперечувати. Людина, яка впевнена в своїй правоті на 200% і готовий відстоювати її в бурхливих суперечках, не цікавий як співрозмовник.

Не можна підвищувати тон під час суперечки. Якщо опонент яро критикує вашу точку зору, вам краще перевести дискусію в більш мирне русло і змінити тему. Ніколи не доводьте дискусію до спору. Може, в деяких суперечках і народжується істина, але в більшості - сварка і неприємний осад в душі. Пам'ятайте, що найбільшу повагу викликають ті люди, які вміють чітко і лаконічно доносити свою думку співрозмовнику і при цьому дають йому висловити свою думку з даної теми.

Теми наступних зустрічей:
Економічне виживання. З чого почати економічне виживання? З непопулярною у середньостатистичного обивателя заходи: вміння рахувати гроші.
Психологічна напруженість. Виживання в умовах соціальної катастрофи.
Кримінальні небезпеки. Засоби активного захисту. Вуличні злочину або як захистити своє життя і честь

sobitie.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...