App Store Google Play

Школа виживання відкрилась у Дніпродзержинську

18.03.2016 13:10
Школа виживання відкрилась у Дніпродзержинську

17 березня у Дніпродзержинську в Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко відкрилася "Школа виживання".

Проблема виживання набуває все більшої актуальності у зв'язку з низкою негативних явищ в економічній, соціально-політичній, правовій, культурній та інших сферах життя суспільства. Заняття в "школі" проводитимуть фахівці: психологи, юристи, економісти, інструктори по самозахисту і самообороні.

Перша лекція була присвячена мистецтву спілкування.
Мистецтво спілкування - найважливіший навик, якому варто навчитися кожному з нас, незалежно від того, де ми працюємо і чим займаємося.
Щоб стати майстром спілкування, важливо розвивати найрізноманітніші навички: це і ораторську майстерність, і вміння керувати конфліктом, і навички ведення переговорів, і підстроювання до співрозмовника, володіння мімікою, голосом і жестикуляцією. Лекцію проводив практикуючий тренер Володимир Бойко.

В першу чергу має значення сама мова. Вона повинна бути чіткою, щоб вас не перепитували, інакше будете виглядати безглуздо. Говоріть в середньому темпі і стежте за гучністю голосу. Якщо ви будете звучати занадто тихо, слухачі швидко занудьгують і перестануть прислухатися, а якщо занадто голосно - вони відчують дискомфорт. Ваша мова повинна бути розміреним, середньої гучності і м'якою, щоб слухачам було приємно.
Якщо ви малознайомі зі співрозмовником, то не варто починати розмову відразу з серйозних тем. Краще почніть з нейтрального: поговоріть про погоду, новинки музики, кіно чи літератури. І поступово ви зможете говорити про більш важливі речі, не відчуваючи незручності.

Не слід говорити про проблеми зі здоров'ям, грошових труднощах і сімейних справах. Взагалі, все особисте - це табу в світській бесіді. Також не варто говорити про погані новини: можливо, співрозмовника дана тема насторожить і він знайде привід, щоб відлучитися. Не рекомендується обговорювати і зовнішній вигляд своїх спільних знайомих з іншими людьми. Так ви покажете себе не з кращого боку. Не будьте занадто категоричними. Не варто тільки стверджувати чи заперечувати. Людина, яка впевнена в своїй правоті на 200% і готовий відстоювати її в бурхливих суперечках, не цікавий як співрозмовник.

Не можна підвищувати тон під час суперечки. Якщо опонент яро критикує вашу точку зору, вам краще перевести дискусію в більш мирне русло і змінити тему. Ніколи не доводьте дискусію до спору. Може, в деяких суперечках і народжується істина, але в більшості - сварка і неприємний осад в душі. Пам'ятайте, що найбільшу повагу викликають ті люди, які вміють чітко і лаконічно доносити свою думку співрозмовнику і при цьому дають йому висловити свою думку з даної теми.

Теми наступних зустрічей:
Економічне виживання. З чого почати економічне виживання? З непопулярною у середньостатистичного обивателя заходи: вміння рахувати гроші.
Психологічна напруженість. Виживання в умовах соціальної катастрофи.
Кримінальні небезпеки. Засоби активного захисту. Вуличні злочину або як захистити своє життя і честь

sobitie.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...