App Store Google Play

Куди поїдуть кам'янські трамваї?

18.03.2016 10:10
Куди поїдуть кам'янські трамваї?

Дніпродзержинське Комунальне підприємство "Трамвай" - одне з стратегічних у місті. Однак в планах його роботи - лише списання застарілих вагонів, оновлення парку в 2016 р. не планується. 

Про це розповів новопризначений директор КП Іван Скакун.

"Я був призначений 22 грудня. На цю дату заборгованість по заробітній платі на підприємстві становила понад 3 млн. грн. Середній розмір близько 3700 грн. На сьогодні всі заборгованості погашено. 

Що стосується технічного стану трамваїв, то сьогодні на лінію виходить 13 - 14 вагонів. По два на маршрутах № 1, № 3 та 5-6 - по другому і четвертому маршруту. З них двом вагонів, згідно з правилами, вже потрібно робити капремонт, двом - середній. Один вагон вже знаходиться в цеху на підприємстві, його ремонтуватимуть працівники КП «Трамвай».

До кінця року ми плануємо списати і здати на металобрухт 20 вагонів, документи вже підготовлені до сесії міськради. Йдеться про рухомий склад, який не підлягає відновленню і виділяти на який кошти недоцільно. Також до кінця року плануємо запустити на лінії 30 трамваїв, при сприятливому збігу обставин вже до літа їх буде 21.

Всього на поточний рік заплановано 9 капітальних ремонтів: 4 вагони - сторонніми організаціями, та 5 вагонів - своїми силами. Два капітальні ремонти були виконані раніше.
Своїми силами будемо ремонтувати КТМи. Коли збільшимо кількість рухомого складу на лініях, збільшиться і збір виручки. При збільшенні фінансів з'явиться можливість проводити середній ремонт вагонів за кошти, зароблені КП «Трамвай», а не за бюджетні.

Стан шляхів на сьогоднішній день плачевний. Зношене близько 70%. Схожа картина і на електрогосподарстві. Коли спишемо вагони, звільниться місце і шляхи трамвайного депо. Зараз готуємо депутатський запит, щоб їх демонтувати і відправити на капітальний ремонт на вулиці Москворецкая і інші аварійні ділянки. Раніше в депо містилося 130 вагонів, таких обсягів вже не буде. Якщо реалізуємо поставлені плани - то інтервал руху буде 7-10 хвилин по всіх маршрутах.
З цих трамваїв за минулі роки зняли все, що було можливо - запчастини і електрообладнання. Механічне обладнання віддавати не будемо - від КТМов його в Україні зараз не знайдеш. У кожної деталі є свій термін експлуатації, запчастини 1983-86 років випуску вже не підійдуть.

У цьому році покупка нових вагонів не запланована. Ціна нового вагона «ТАТРА-ЮГ» становить 14-15 млн, львівський «Електрон» коштує близько 20-26 млн. Це досить великі суми.

Сьогодні на підприємстві 454 особи, але буде проводитися оптимізація штату. Зараз працює комісія з персоналу. Ми підходимо виважено, і по кожному працівнику підприємства ведеться індивідуальна робота", - розповів Іван Скакун.

sobitie.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...