App Store Google Play

У житлового фонду Дніпропетровська має з’явитися ефективний власник, - Борис Філатов

17.03.2016 11:50
У житлового фонду Дніпропетровська має з’явитися ефективний власник, - Борис Філатов

Міський голова зустрівся з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Це люди, які разом із сусідами – власними зусиллями опікуються під’їздами, ліфтами та дворами будинків, де мешкають. Вони не звикли чекати сторонньої допомоги. Ці ініціативні дніпропетровці певні – мають достатньо можливостей, аби навести лад своїми руками.

Із 1 липня таку практику повинні будуть опанувати всі мешканці міста. Адже до цього часу ЖЕКи припинять свою роботу і відповідальність за будинки і прилеглі до них території перейде до мешканців. Для того, аби ефективно керувати, люди можуть створити ОСББ і почати управляти будинками самостійно. Серед варіантів також залучення певної компанії, яка управлятиме справами дому на договірній основі. Якщо нічого цього не відбудеться, місцева влада сама призначить таку компанію.

«У знов відпрацьованому бюджеті, який ми будемо приймати 30 березня закладено колосальну суму на реформування житлового господарства. Також у новій структурі, яку ми проголосували, буде відповідний структурний підрозділ, який надаватиме різнопланову інформаційну, консультаційну і правову підтримку об’єднанням мешканців. Таким як ОСН і ОСББ», - сказав міський голова.

Борис Філатов наголосив – як раніше вже не буде: «Міська влада простягає вам, ініціативним городянам, свою руку. Ми зацікавлені в тому, аби нарешті у нашого житлового фонду з’явився ефективний власник».

Міський голова  Дніпропетровська також додав, що його основна мета – «зшити» місто. Борис Філатов певен – це можливо лише за підтримки ініціативних городян, які хочуть ефективної роботи.

«Місто необхідно рухати вперед. У своїй роботі я, і це моє щире переконання, повинен спиратися на депутатів. Адже вони основні комунікатори між виконавчою владою та територіальною громадою», - підкреслив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...