App Store Google Play

Люди самостійно намагаються врятувати заказник, який знищують чиновники

17.03.2016 11:40
Люди самостійно намагаються врятувати заказник, який знищують чиновники

15 березня в м. Підгородному відбувся громадський арешт водіїв двох КАМАЗ-ів, які намагались виважантажити сміття на старому руслі р. Кільчень.

Саме місцеві громадські активісти намагаються боротись зі знищенням природних ресурсів і незаконною забудовою елітного котеджного містечка.

"Камази сюди направив Микола Гайдук - депутат райради, координатор злочинного угруповування,яке захопило тут 50 земельних ділянок і де відкрито 2 кримінальні впровадження. Вдячні дільничним та начальнику РВ Дніпропетровського району за оперативне реагування", - повідомляє Костянтин Писаревський.

Історія цієї боротьби розпочалася ще навесні 2015р. 

"Межигір’я -2, гідра корупції… 

Свіжий приклад розкрадання бюджету і бездіяльності місцевої влади:
Під самісіньким Дніпропетровськом, в м. Підгородному йде знищення 20 га заказника й будівництво Царського Села для півсотні законспірованих високорангових держслужбовців, міліціянтів, прокурорських, директорів і начальників держустанов. 

Найманець від злочинного угруповання екс-депутат Підгородненської міськради Гайдук М.П. виступає в якості прораба, всіх лякає генпрокуратурою, яка начебто «кришує» проект забудови.

Ким вкрадені 50 млн. бюджетних коштів, що пішли на «боротьбу із підтопленнями та благоустрій міста» і хто фінансує завезення тисячі кубів грунту, отримує кошти за сміття, веде без дозволів будівництво доріг, будинків, дамб, комунікацій?!..."

Пізніше в мережу було викладено список осіб, причетних до злочину, а також заява про вчинення правопорушення на ім'я прокурора Дныпропетровського району. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...