App Store Google Play

Актори спектаклю "Одесса-Мама": у Дніпрі глядачі "висять на люстрах"

17.03.2016 15:50
Актори спектаклю "Одесса-Мама": у Дніпрі глядачі "висять на люстрах"

Вчора, 16 березня, у Дніпропетровську відбувся показ спектаклю "Одесса-Мама". Тому сьогодні у "ДНІПРО ПОСТ" актори зустрілися з представниками ЗМІ щоб розповісти про свої творчі плани. Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на місці події.

Зірковий склад акторів завітав до Дніпра зі спектаклем вже вчетверте. Руслана Писанка запевнила: готова весь час повертатися до Дніпропетровська, щоб дарувати глядачам години відпочинку від усіх проблем та негараздів. "Ми виходимо на сцену, щоб трохи полікувати виснажені душі людей. Не дивлячись на те, що в мене травма ноги, відмінити виступ ми не могли, бо знали - у Дніпропетровську на нас чекають. У нас кожного разу переаншлаг и люди "висять на люстрах", - зазначила вона.

Найменша акторка Аня Ткач, переможниця першого сезону "Голос.Діти", не лише грає у спектаклі, а й співає. Увесь акторський склад підтримує її на цих початкових кроках акторської діяльності, однак сама Аня не вважає себе зіркою театру і каже, шо багато чому ще має навчитися.

Щодо спектаклю, то актори зазначили, що комедія є повчальною, бо протягом 1,5 години 55-річний мамин синочок стає справжнім чоловік. Як розповів актор Олег Філімонов, який є і со-продюсером постановки, образ головного героя був взятий з життя. "Знаєте, в мене є не один знайомий, який насправді так жив та живе. За спиною своєї мами. Вона перевіряє які шкарпетки він надів та з якою дівчиною йде на побачення", - сказав він.

Окрім того, актори розповіли, що 19 травня вони завітають до Дніпропетровська з новим спектаклем під назвою "Похождение бравого солдата Швейцмана или Одесса-Мама 2". Сценарно постановки пов'язані не будуть, однак матимуть той же акторський склад. П'єса присвячена подіям, які зараз відбуваються у нашій країні: Хворий солдат Швейцман, якому 66 років, хоче піти захищати свою Батьківщину через те, що його син "косить від армії" за допомогою своєї мами.  Ексцентрична комедія з елементами драми не залишить байдужим жодного українця. На сьогодні це єдиний театральний твір у країні, який художньою мовою зачіпає проблему сучасності.

"У нас немає конкретних прикладів, присвячених подіям чи особистостям. Ми розкриваємо людські цінності, показуємо, що головне це кохання: до дитини, до чоловіка, до Батьківщини", - зазначив актор Віктор Андрієнко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...