App Store Google Play

Регламент Дніпроради змінили, не показавши депутатам, бо він – «живий і еволюціонує»

16.03.2016 17:40
Регламент Дніпроради змінили, не показавши депутатам, бо він – «живий і еволюціонує»

Термін оприлюднення протоколів сесійних засідань згідно з прийнятими змінами буде збільшено до 2 тижнів. Про це заступник міського голови Олександр Санжара розповів у ході сесійного засідання.

Нагадаємо, за новим регламентом взагалі не передбачається паперових копій документів для депутатів. Відповідні теки надсилаються депутатам в електронному вигляді. Також всі городяни можуть бачити порядок денний і проекти рішень на сайті міської ради.

На думку заступника міського голови Олександра Санжари, немає жодної поттреби і в тому, аби видавати преокти змін до Регламенту на руки депутатам.

"На сайті можна переглянути істрію правок: які пункти регламенту змінюються і коли", - запевнив УКРОПівець з трибуни міської ради.

Серед змін до регламенту - низка технічних правок. Зокрема, про правила візування документів.

"Це ті зміни, за які ми пропонуємо проголосувати, здебільшого вони коректорські. Основна зміна - двотижневий строк на оприлюднення протоколів", зазначив Олександр Санжара.

В "коректорський" харакетр змін присутні повірили заступнику Філатова на слово. За зміни до регламенту проголосували 37 депутатів.

Після цьього Дніпропетровський міський голова Борис Філатов ще раз нагадав присутнім, що регламент – це «живий» документ, тож депутати можуть вносити пропозиції щодо змін у ньому. Філатов пообіцяв: всі вони розглядатимуться на наступних сесіях міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...