App Store Google Play

"Правова коалізія" обласних чиновників: як вижить переселенцю

16.03.2016 09:45
"Правова коалізія" обласних чиновників: як вижить переселенцю

15 березня за ініціативи Дніпропетровського представництва УВБК ООН була організована чергова зустріч з питання призупинення соціальних виплат ВПО.

На зустрічі були присутні як самі переселенці, так і представники органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій.

Результати зустрічі прокоментувала лідер ГО "Сила Майбутнього" Тетяна Гладкова:

"УСЗН представляв Петренко Юрій Леонідович, ДМС -начальник управління з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Міграційної служби в Дніпропетровській області Юрій Булах, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України (ГУ ПФУ) в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук.

Висновки:

1) представники державних органів влади, виявляється, не повинні бути ініціативними і просто логічно мислити. Це просто виконавча служба: сказано-зроблено, і те, що виконуючі вказівки, вони свідомо порушують закон - ніхто про це не думає, і за роз'ясненнями до керівництва звертатися не потрібно, і пропозиції подавати теж не потрібно.

2) привівши в приклад свою довідку, термін дії якої закінчився 11 березня 2016 роки, я поставила питання Юрію Булаху, чи потрібно мені її продовжувати? У відповідь отримала, що не потрібно. При цьому Петренко Юрій сказав, що без штампу міграційної служби УТСЗ виплати не продовжать. Порадила їм удвох домовиться, тобто ГМС і УТСЗ, і визначиться, якими законами вони користуються. Вони це назвали "правовою коалізєю". ДВА КЕРІВНИКА ОБЛАСНИХ структурних ПІДРОЗДІЛІВ НАЗВАЛИ ЦЕ просто "ПРАВОВОЮ КОАЛІЗІЄЮ".

3) і про виплати: ніхто не знає, або не зізнається, що знає, як сформували "списки СБУ". Кажуть, що будуть "шукати цих людей", якщо не знайдуть - складати акт при перевірці на місці проживання, і будуть чекати 2 місяці, коли людина з'явиться. Підсумок: якщо хочете отримувати пенсію, обійдіть сім кіл пекла - і тоді у вас є шанси.

Те, що це незаконно, то, що люди можуть не знати про те, що їх "розшукують", то, що люди не можуть регулярно з роботи відпрошуватися, то, що поки цей процес йде люди без грошей сидять, і то що в правовому державі так не роблять - нікого не хвилює!" 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...