App Store Google Play

На Дніпропетровщині три неякісно відремонтовані дороги підрядники відновлять за власний рахунок

16.03.2016 10:50
На Дніпропетровщині три неякісно відремонтовані дороги підрядники відновлять за власний рахунок

На Дніпропетровщині продовжують перевіряти якість дорожнього ремонту. Інспектує спеціальна комісія. До неї входять представники облдержадміністрації та спеціалісти лабораторії з якості. До Софіївки комісія виїхала, озброївшись спецтехнікою. Перевірили чотири автошляхи. Лише на одному асфальтне покриття витримало зиму. Від підрядників, які допустили брак, вимагають провести повторний ремонт власним коштом. про це повідомляє прес-служба ОДА.

«У минулому році ми відремонтували близько 2 млн. квадратних метрів автодоріг області.Витратили – майже 800 млн. грн. У нас була одна вимога – якість дорожнього покриття. Тепер спеціальна комісія перевіряє, як впоралися підрядники з цим завданням. Ми вже проінспектували дороги у восьми містах та чотирьох районах. До деяких підрядників є претензії. Вони повинні ліквідувати недоліки на дорогах власним коштом», – підкреслив очільник регіону Валентин Резніченко.

У Софіївці минулоріч відремонтували чотири дороги. Загальна площа – майже 11 тис. квадратів. Вартість робіт – близько 4 млн. грн. Тільки на вулиці Зайця комісія не виявила недоліків.

На вулицях Перемоги, Чкалова та Зоряній за зиму з’явилися ями і тріщини. Зразки асфальту взяли на аналіз. В лабораторії перевірять, чи готували асфальтобетонну суміш за технологією.

«Дослідження займає три дні. Зразки нагріваємо до 160 градусів, випарюємо з них воду і кладемо під різні преси. Перевіряємо на ущільнення, водонасичення, міцність, на основні фізичні та механічні характеристики. Якщо пропорції піску, щебеню, бітуму були підібрані неправильно, ми це побачимо», – розказує начальник відділу лабораторії контролю якості Юрій Шкуринський.

Підрядники обіцяють виконати свої гарантійні зобов’язання. «Дочекаємося результатів лабораторних досліджень і будемо ремонтувати покриття повторно», – запевняє головний інженер фірми-підрядника Юрій Жовтобрюх.

На сьогодні комісія уже перевірила 28 доріг – у восьми містах та чотирьох районах області. Претензії є до 11 підрядників. Зокрема, недоліки виявили у Кривому Розі, Вільногірську, Дніпропетровську, Синельниковому, Павлограді, Криничанському, Солонянському та Софіївському районах. Зауважень до ремонту немає в Нікополі, Орджонікідзе, Верхівцевому й Синельниківському районі.

Перевірки тривають. Найближчим часом комісія проінспектує автошляхи Верхньодніпровського, Покровського та Апостолівського районів. Загалом обстежать близько 300 доріг.

Цьогоріч на Дніпропетровщині капітально відремонтують 123 дороги. В облбюджеті на це закладено 300 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...