App Store Google Play

Міськрада зволікає із позбавленням Вілкула статусу Почесного громадянина

15.03.2016 09:00
Міськрада зволікає із позбавленням Вілкула статусу Почесного громадянина

На найближчій сесії міської ради Дніпропетровська питання позбавлення Олександра Вілкула статуса почесного громадянина міста не розглядатиметься.

Нагадаємо, що рішенням 31-сесїї Дніпропетровської міської ради від 30 січня 2013 року Вілкулу було присвоєне звання Почесного громадянина міста. 

У зв'язку з злочинною діяльністю вказаної особи проти власного народу при революційних подіях на Майдані узимку 2013-2014 роках та підтримкою Вілкулом сепаратистських дій на сході України; а також скоєнними ним діяннями, що в подальшому можуть бути кваліфіковані як посадові злочини, які вчинялись на посаді очільника Дніпропетровської ОДА; дніпряни наполягли на позбавленні його звання Почесного громадянина обласного центру.

Електронна петиція на підтримку цього рішення за тиждень набрала понад тисячу голосів замість потрібних 900.

Наразі міська рада мусить відреагувати належним чином на ініціативу городян, втім жодного проекту рішення на офіційному сайті досі не опубліковано. Найближча сесія міськради запланована на 16 березня.

Водночас, заступник міського голови Олександр Санжара пообіцяв, що проект рішення буде підготовлений на сесію, що відбудеться 23 березня. Останній термін оприлюднення відповіді на ініціативу дніпрян - 24 березня.

Як відомо, електронна петиція до органу місцевого самоврядування подається та розглядається відповідно до вимог статті 231 Закону України «Про звернення громадян».

Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання - не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...