App Store Google Play

Після АТО та СІЗО Санчес сів за гончарний круг

14.03.2016 09:40
Після АТО та СІЗО Санчес сів за гончарний круг

Вінничанин Андрій (позивний "Санчес") Сарвіра був у зоні бойових дій на Сході, волонтерив, потім за бійку семирічної давності опинився у СІЗО. Коли Андрія таки випустили зі слідчого ізолятора під особисте зобов'язання, знайома волонтерка Ольга Голубєва запропонувала юнаку сісти за гончарний круг. Про це у розмові з кореспондентом Vlasno.info розповідає "Санчес".

– Після того, як мене звільнили з в'язниці, Оля привела мене в гончарну майстерню Сергія Горбаня для того, щоб провести "реабілітацію". Займався гончарством ще в дитинстві, але коли сів за круг, то вироби вийшли з першого разу, але під пильним оком майстра, – розповідає Санчес.

Перші вироби — синьо-жовте та червоно-чорне горнятка. Такий набір Андрій назвав "Слава Україні! — Героям Слава!".
набір Слава Україні Героям Слава фото
набір "Слава Україні! — Героям Слава!"


– Після того, як я реально відчув, що ця гончарна терапія допомагає заспокоїтись та відволіктись, мені на думку спала ідея запросити моїх побратимів, які нещодавно вийшли з передової поблизу Пісок. Хлопці після відвідування майстерні були реально в захваті та відзначили, що це заняття допомагає розслабитись та заспокоює нерви.
бійці АТО ліплять горщики фото
бійці АТО ліплять горщики фото

Світлини виробів Андрій опублікував на своїй сторінці у соцмережі. Реакція друзів була миттєвою — вони пропонували за них гроші, тому Андрій вирішив зробити аукціон, а місцеві волонтери погодилися допомогти.

– Планую найближчим часом повернутись на фронт, а поки що хочемо зробити разовий аукціон, думаю, цю справу продовжать інші волонтери, які мені зараз допомагають, – сподівається Андрій "Санчес". – Але займатися цим в якості бізнесу не буду в жодному разі, в якості благодійних акцій – так.

Вже відома дата благодійного аукціону: 24 березня у місті Києві. З 10.00 до 13.00 відбудеться Благодійний майстер-клас з гончарного мистецтва (вул. Глазунова 2/4 (Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА). У відвідувачів буде можливість придбати роботи, зроблені руками бійців та долучитись таким чином до благодійності.
бійці АТО ліплять горщики фото

Усі зібрані кошти будуть передані у Київський міський шпиталь для придбання необхідних ліків пораненим. Виставка робіт буде представлена у Центрі психосоціальної реабілітації до 27 березня. Організовують виставку Андрій "Санчес", волонтери Юрій Токарчук та Дмитро Іванов.

Усі матеріали та приміщення АТОвцям надав власник гончарної майстерні Сергій Горбань, який погодився влаштовувати і надалі подібні релаксуючі та корисні акції для демобілізованих учасників збройного конфлікту на Сході України.
бійці АТО ліплять горщики фото
бійці АТО ліплять горщики фото
бійці АТО ліплять горщики фото
бійці АТО ліплять горщики фото

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...