App Store Google Play

Начальник управління освіти отримала догану за приховування інформації

14.03.2016 12:45
Начальник управління освіти отримала догану за приховування інформації

Начальник управління освіти Новомосковської міської ради отримала догану за приховування інформації, яка і так повинна бути у відкритому доступі.

Про це повідомив журналістам під час чергової зустрічі член громадської організації «ЗА ЧИСТЕ МІСТО» Дмитро Глущенко. Також він проінформував нас про перебіг подій щодо питання не виконання вимог чинного законодавства начальником управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Наталією Падашулею.

«Мабуть Наталя Іванівна трактує закони України по-своєму. Вона забула, що є державним службовцем і просто зобов’язана сумлінно виконувати покладені на неї службові обов’язки. Державний службовець – це менеджер, якого народ найняв на роботу. Сама по собі влада нічого не заробляє, не сіє, не жене. Здебільшого бюджет міста, наповнюється за рахунок платників податків, тобто за наш з вами. Далі ці кошти використовуються на різноманітні потреби Новомосковська, у тому числі і на капітальні ремонти освітніх закладів», - повідомив Дмитро Глущенко.

«Ми маємо право знати, яким чином використовуються наші гроші, а державні службовці повинні відкрито звітувати про їх використання. Враховуючи своєрідне трактування законів управлінням освіти, хочу ще раз нагадати статтю 5 Конституції України: «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування»», - продовжив член ГО «ЗА ЧИСТЕ МІСТО».

«Напевно Наталя Падашуля переплутала епохи і живе у своїй феодальній державі під назвою «Управління освіти». У боротьбі «за своє право», вона навіть ігнорує доручення вищого керівництва міста, за що і отримала дисциплінарне стягнення», - наголосив Дмитро Олександрович.

«Я не розумію, чому звертаючись за тією чи іншою інформацією до інших управлінь та відділів виконкому наша організація завжди вчасно отримує змістовні відповіді, а управління освіти наче зачароване, не може вже протягом 3-х місяців надати документи для ознайомлення, знаходячи все нові й нові відмовки!» - обурився член ГО «ЗА ЧИСТЕ МІСТО».

«У мене залишилося єдине питання до керівництва міста, чому співробітник, який не виконує свої обов’язки, досі знаходиться на державній службі?» - підсумував Дмитро Глущенко.

Від себе хочемо додати, що на сайті Дніпропетровської обласної ради у тестовому режимі оприлюднюється інформація про усі державні закупівлі. Сподіваємось, що наша міська влада не буде пасти задніх і подібна інформація стане доступною кожному новомосковцю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...