App Store Google Play

Кривий Ріг: один з «таксистів Вілкула» кинувся з погрозами на спостерігача ОПОРИ

14.03.2016 11:00

Конфліктна ситуація трапилася сьогодні в Центрально-Міському районі Кривого Рогу, коли спостерігач ОПОРИ зафіксував агітацію кандидата Юрія Вілкула, розміщену на задньому склі таксі, й повідомив про це поліцію. Розлючений таксист ледь не накинувся на спостерігача.

У момент, коли правоохоронці приймали заяву з приводу розміщення банеру без вихідних даних кандидата Бойченка, до намету під’їхало таксі, на задньому склі якого була розміщена агітація на підтримку кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула.

taksist Vilkula

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА звернувся до правоохоронців з проханням прийняти ще одну заяву, оскільки Закон України «Про місцеві вибори» забороняє розміщувати агітаційні матеріали на транспортних засобах громадського користування, зокрема таксі.

Зазначимо, що 9 березня 2016 року, міська виборча комісія Кривого Рогу на своєму засіданні розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Миколи Колесника й визнала ці матеріали агітацією, яка спонукає голосувати за кандидата Юрія Вілкула.

Побачивши, що спостерігач знімає відео інциденту, таксист кинувся на нього з погрозами, проте його зупинили працівники поліції.

За цим фактом поліція також прийняла заяву. Правоохоронці зазначили, що вона буде розглянута в порядку, передбаченому законом.

Нагадаємо, що згідно з п. 6 ч. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів. За розміщення політичної реклами в заборонених місцях передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ч. 1 ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ОПОРА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...