App Store Google Play

Нова структура виконавчої влади міськради виписана під функціонал, а не персоналії,- Борис Філатов

13.03.2016 09:05
Нова структура виконавчої влади міськради виписана під функціонал, а не персоналії,- Борис Філатов

У міськраді розроблен проект нової структури виконавчої влади, що передбачає скорочення виконавчих органів і посадовців. За новим документом передбачено 924 працівника міської ради, що на 31% менше ніж у старій структурі.

Документ передбачає скорочення кількості виконавчих органів з 29 до 17 , у тому числі із статусом юридичної особи з 19 до 8, а також посадовців.

Для того, щоб вивчити проект нової структури і проголосувати за нього на найближчій сесії, у депутатів є три дні. Міський голова Борис Філатов підкреслив – до діалогу з народними обранцями він готовий.

На презентацію визначного документу організаційної структури виконавчої влади міськради прийшли депутати та громадські активісти. Обговорення тривали понад півтори години.

"Ваша думка цінна. Всі пропозиції і зауваження приймаються. Нам необхідно створити функціональну структуру, яка влаштовуватиме всіх - для того, аби ми з вами могли працювати ефективно. Я відкритий до діалогу", - наголосив міський голова Борис Філатов.

Він закликав депутатів долучитися до вивчення та аналізу проекту нової структури. Чи всі депутати отримають цей документ для самостійного вивчення - Борис Філатов пообіцяв проконтролювати особисто.

Проект нової структури виключає колишні відомства, які морально застаріли, дублюють чи розпорошують свої функції.

Особливу увагу у документі приділено підвищенню ефективності взаємодії влади та городян.

"Цю структуру готували згідно з бюджетуванням і просуванням коштів. Вона розроблена не під персоналії, як це робилося раніше. Нову структуру створено під конкретний функціонал", - сказав Борис Філатов.

Аби міська влада могла якісно працювати, під конкретні цілі у новій структурі пропонують створити окремі відомства. Акцент - на новітні інформаційні технології, які полегшать взаємодію з дніпропетровцями.

Зазначимо, що Європейський банк реконструкції та розвитку замовив міжнародній консалтинговій компанії «PricewaterhouseCoopers» дослідження фінансових і структурних питань Дніпропетровська. Міжнародні фахівці опрацювали всі тенденції та зміни у різних галузях міста за 4 роки – з 2011 по 2015 рр.

Результати дослідження консалтингової компанії на 80% співпадають з баченням команди Бориса Філатова ефективності роботи влади.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...