App Store Google Play

Нова структура виконавчої влади міськради виписана під функціонал, а не персоналії,- Борис Філатов

13.03.2016 09:05
Нова структура виконавчої влади міськради виписана під функціонал, а не персоналії,- Борис Філатов

У міськраді розроблен проект нової структури виконавчої влади, що передбачає скорочення виконавчих органів і посадовців. За новим документом передбачено 924 працівника міської ради, що на 31% менше ніж у старій структурі.

Документ передбачає скорочення кількості виконавчих органів з 29 до 17 , у тому числі із статусом юридичної особи з 19 до 8, а також посадовців.

Для того, щоб вивчити проект нової структури і проголосувати за нього на найближчій сесії, у депутатів є три дні. Міський голова Борис Філатов підкреслив – до діалогу з народними обранцями він готовий.

На презентацію визначного документу організаційної структури виконавчої влади міськради прийшли депутати та громадські активісти. Обговорення тривали понад півтори години.

"Ваша думка цінна. Всі пропозиції і зауваження приймаються. Нам необхідно створити функціональну структуру, яка влаштовуватиме всіх - для того, аби ми з вами могли працювати ефективно. Я відкритий до діалогу", - наголосив міський голова Борис Філатов.

Він закликав депутатів долучитися до вивчення та аналізу проекту нової структури. Чи всі депутати отримають цей документ для самостійного вивчення - Борис Філатов пообіцяв проконтролювати особисто.

Проект нової структури виключає колишні відомства, які морально застаріли, дублюють чи розпорошують свої функції.

Особливу увагу у документі приділено підвищенню ефективності взаємодії влади та городян.

"Цю структуру готували згідно з бюджетуванням і просуванням коштів. Вона розроблена не під персоналії, як це робилося раніше. Нову структуру створено під конкретний функціонал", - сказав Борис Філатов.

Аби міська влада могла якісно працювати, під конкретні цілі у новій структурі пропонують створити окремі відомства. Акцент - на новітні інформаційні технології, які полегшать взаємодію з дніпропетровцями.

Зазначимо, що Європейський банк реконструкції та розвитку замовив міжнародній консалтинговій компанії «PricewaterhouseCoopers» дослідження фінансових і структурних питань Дніпропетровська. Міжнародні фахівці опрацювали всі тенденції та зміни у різних галузях міста за 4 роки – з 2011 по 2015 рр.

Результати дослідження консалтингової компанії на 80% співпадають з баченням команди Бориса Філатова ефективності роботи влади.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...