App Store Google Play

Нова структура виконавчої влади міськради виписана під функціонал, а не персоналії,- Борис Філатов

13.03.2016 09:05
Нова структура виконавчої влади міськради виписана під функціонал, а не персоналії,- Борис Філатов

У міськраді розроблен проект нової структури виконавчої влади, що передбачає скорочення виконавчих органів і посадовців. За новим документом передбачено 924 працівника міської ради, що на 31% менше ніж у старій структурі.

Документ передбачає скорочення кількості виконавчих органів з 29 до 17 , у тому числі із статусом юридичної особи з 19 до 8, а також посадовців.

Для того, щоб вивчити проект нової структури і проголосувати за нього на найближчій сесії, у депутатів є три дні. Міський голова Борис Філатов підкреслив – до діалогу з народними обранцями він готовий.

На презентацію визначного документу організаційної структури виконавчої влади міськради прийшли депутати та громадські активісти. Обговорення тривали понад півтори години.

"Ваша думка цінна. Всі пропозиції і зауваження приймаються. Нам необхідно створити функціональну структуру, яка влаштовуватиме всіх - для того, аби ми з вами могли працювати ефективно. Я відкритий до діалогу", - наголосив міський голова Борис Філатов.

Він закликав депутатів долучитися до вивчення та аналізу проекту нової структури. Чи всі депутати отримають цей документ для самостійного вивчення - Борис Філатов пообіцяв проконтролювати особисто.

Проект нової структури виключає колишні відомства, які морально застаріли, дублюють чи розпорошують свої функції.

Особливу увагу у документі приділено підвищенню ефективності взаємодії влади та городян.

"Цю структуру готували згідно з бюджетуванням і просуванням коштів. Вона розроблена не під персоналії, як це робилося раніше. Нову структуру створено під конкретний функціонал", - сказав Борис Філатов.

Аби міська влада могла якісно працювати, під конкретні цілі у новій структурі пропонують створити окремі відомства. Акцент - на новітні інформаційні технології, які полегшать взаємодію з дніпропетровцями.

Зазначимо, що Європейський банк реконструкції та розвитку замовив міжнародній консалтинговій компанії «PricewaterhouseCoopers» дослідження фінансових і структурних питань Дніпропетровська. Міжнародні фахівці опрацювали всі тенденції та зміни у різних галузях міста за 4 роки – з 2011 по 2015 рр.

Результати дослідження консалтингової компанії на 80% співпадають з баченням команди Бориса Філатова ефективності роботи влади.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...