App Store Google Play

Земельна комісія Дніпроради розбереться з архітектурними пам’ятками міста

12.03.2016 08:15
Земельна комісія Дніпроради розбереться з архітектурними пам’ятками міста

11 березня постійна депутатська комісія з питань архітектури, містобудування та земельних відносин провела своє друге засідання. Це одна із найчисленніших комісій у міській раді, до якої увійшли представники усіх фракцій.

«Цього разу ми поставили за мету обговорити питання, які будуть винесені на розгляд майбутньої сесії. Стосуються вони і бюджету, і структури міської ради, а також змін та положень про постійні комісії», - зазначив голова комісії Євген Кривошеєв.

Окрім цього, одним із ключових питань стало обговорення статистики проектів рішень з земельних питань, які у прямому сенсі «зависли» у повітрі. Справа в тому, що наприкінці вересня минулого року на сесійному засіданні були розглянуті заяви у період з травня по червень 2015 року. А всі останні, починаючи із липня, до цих пір залишаються не розглянутими. Тому голова комісії поставив завдання відповідальній особі зробити перелік таких справ, та надати їх на наступне засідання.

Ще одним наріжним питанням стала проблема архітектурних пам’яток у місті. За словами заступника начальника ГоловАПУ Лариси Чайки зараз усі питання забудови у Дніпропетровську вирішуються у столиці. А київські чиновники не настільки активно беруться вирішувати дані проблеми, що майже усі роботи стоять на місці. В найближчому майбутньому відбудеться засідання розширеної робочої групи з приводу вирішення цієї проблеми.

«Ми делегуємо представника від нашої комісії. Аби краще розібратися у цій проблемі та окреслити можливі шляхи вирішення», - підтвердив Євген Кривошеєв.

І на останок порушили питання про оренду землі для городян. Розібратися із усіма нововведеннями в податковому кодексі представники профільної комісії вирішили на наступному засіданні (відбудеться воно в понеділок). Запросять на нього і представника податкової.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...